Зе-команда в Києві не має переможного кандидата, їх мета – управлінський хаос – саме те, чого прагне Коломойський.

“Ідея Зеленського позбавити Київ самоврядування непопулярна” – пише в своєму блозі підприємець та громадський діяч Валерій Пекар.

Згідно з нещодавним опитуванням групи “Рейтинг” 43% киян вважають, що Віталій Клічко має завершити свій термін повноважень, а водночас вражаючі 72% згодні, що головою КМДА мусить бути лише той, кого кияни обрали міським головою (нагадаю, це позиція Конституційного суду).

Видно, що ідея позбавити столицю самоврядування в Києві непопулярна, навіть якщо за цією ідеєю стоїть поки що популярний президент.

Незрозуміло, навіщо президентська команда ініціює вибори, якщо не має переможного кандидата в жодному з міст, де хоче скинути міських голів. Можливо, ставку роблять на те, щоб отримати більшість у міських радах і потім тиснути на очільників міст, погрожуючи недовірою. У такому разі отримаємо по всіх великих містах управлінський хаос – саме те, чого прагне Коломойський.

Валерій ПЕКАР

Додайте свій відгук

Next Post

В Приватбанку були величезні кредити договори по ним навіть не були підписані - член наглядової ради

Сб Вер 21 , 2019
Член наглядової ради Приватбанку: Волосся стає дибки від того, що там відбувалося Переглядів: 4 788 Читайте також:Процедура нотаріального перекладу: із яких етапів складаєтьсяПереяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та отримати там роботуВирішили придбати машину — 3 вагомі аргументи переконають скористатися автопідбором від «Autoselect»Чому у ресторанах "Кавказький Очаг" […]