В Приватбанку були величезні кредити договори по ним навіть не були підписані – член наглядової ради

Член наглядової ради Приватбанку: Волосся стає дибки від того, що там відбувалося

До націоналізації Приватбанк міг видавати кредити за договорами, які не були підписані, сказав незалежний член наглядової ради банку Роман Сульжик в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

Він розповів, що нова наглядова рада провела вже два засідання. За словами Сульжика, «волосся просто ставало дибки, дивлячись на масштаб» того, що відбувалося в банку.

«Ми зараз створили цілий відділ, який дивиться з 2006 року, як видавалися кредити, як це все відбувалося. Таке враження, що була якась величезна кількість щасливчиків, які отримували величезні кредити… В Приваті були якісь кредити, за якими були просто заповнені договори, які навіть ніким не були підписані… Є кредити, які видавалися і взагалі ніякої документації не існує», — додав він.

Сульжик показав кредитний договір за 2012 рік з архіву банку. Позичальнику видали 78 млн грн, хоча договір навіть не був підписаний. Гроші банку не були повернуті.

«Це один з договорів, які лежать в архіві, які Pricewaterhouse аудіював і показував, що це нормальні договори. І те, що ми на сьогоднішній день знаходимо, вже зашкалює за 200 млрд грн. Це збитки, яких зазнав банк до націоналізації, починаючи десь з 2006 року», — підкреслив він.

ПриватБанк був націоналізований в грудні 2016 року. Держава докапіталізувала його на 155 млрд грн. Портфель непрацюючих кредитів ПриватБанку, який класифікується як пов’язаний з попередніми власниками, на 31 грудня 2018 року оцінюють у 212,795 млрд грн.

18 квітня Окружний адмінсуд Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. НБУ, Мінфін і ПриватБанк подали апеляцію.

Приватбанк в квітні 2018 року подав судові позови проти PricewaterhouseCoopers (Кіпр) і PricewaterhouseCoopers (Україна) на суму $3 мільярди. У банку вважають, що понесли збитки через серйозні порушення з боку PwC в ході перевірки аудиторами компанії фінансової звітності ПриватБанку за звітні періоди, які закінчуються 31 грудня 2013, 31 грудня 2014 і 31 грудня 2015 року.

biz.nv.ua

Додайте свій відгук

Next Post

Порошенко назвав речницю «організаційного комітету путчу»

Нд Вер 22 , 2019
Експрезидент потролив депутатку від «Слуги народу» П’ятий президент Петро Порошенко заявив, що інформацію про грудневий «путч» повідомить народна депутатка від «Слуги народу» Єлизавета Богуцька. Переглядів: 6 225 Читайте також:Rates — інформаційний ресурс про фінанси в УкраїніКредити онлайн швидкий доступ до грошей без необхідності відвідувати банк особистоКредит онлайн від SelfieCreditЛазерна епіляція: як […]
Раніше тупа вівця депутатка від партії «Слуга народу» Єлизавета Богуцька писала знайомій, що «на грудень Петя готує путч»