З інтерв’ю Єрмака зрозуміло, як у Зеленського подаватимуть поразку України

Андрій Єрмак заявляє в інтерв’ю Володимирові Федоріну, що на наступну зустріч у нормандському форматі в Берліні Україна поїде з “новим пакетом пропозицій”, і він сподівається на успіх. Цей успіх полягає в тому, що вже “наприкінці жовтня вдасться провести місцеві вибори по всій території України включно з окупованим Донбасом”. “Може, хтось вважає що це занадто оптимістично, – каже Єрмак. – Але колись говорили, що нереально повернути Сенцова. Але президент же це зробив”.

І далі кілька разів дублюється текст про те, що “влада проводить мудру міжнародну політику й хоче припинити війну”, а тому “у нас є два шляхи: здатися, прийняти чиїсь умови гри або бути сильними і щоб тебе поважали. І наш шлях другий”. Отже вибори й ОРДіЛО подаються як сильна позиція. Як перемога української повістки. Хоча “контроль над кордоном – відкрите питання”.

Щодо “троянського коня ОРДіЛО”, зруйнованої економіки й настроїв місцевого населення “візія” Єрмака така: “Після того, що там відбулося, можливо, там буде новий економічний хаб і напрямки, про які ми навіть не мріяли”.

Ось так. Це не наївність і не простодушна глупота. Це позиція, з якої буде подаватися населенню українська поразка.

Мирослава БАРЧУК

 

Додайте свій відгук

Next Post

"Мировая бензоколонка" начинает терять свой статус

Вт Лют 4 , 2020
Кремлевская пропаганда любит использовать в своих информационных ретрансляциях термин “величие” и в той или иной форме связывать его с Российской Федерацией. Хотя зачастую понятие “величие” во многих областях деятельности РФ больше кажется неудачной шуткой, нежели констатацией факта. Переглядів: 2 866 Читайте також:Зрадник Зеленський купує вугілля з ОРДЛО через РФ та знищує […]