Ігор Молоток презентував політичну команду «За майбутнє!», яку поведе на місцеві вибори на Сумщині

Наприкінці минулого тижня на політичній мапі Сумщини сталась надзвичайно важлива подія, яка суттєво позначиться на виборах місцевої влади 25 жовтня.

Особливу роль у майбутніх виборах може відіграти Кролевеччина, адже нардеп від 160 виборчого округу Ігор Молоток особисто поведе свою команду до місцевих рад.

Так, наприкінці тижня народний депутат України Ігор Молоток презентував політичну команду «За майбутнє!», яку поведе на місцеві вибори на Сумщині. Серед присутніх на презентації партії були нині діючі голови громад, політичні та громадські діячі. Кого представить дана партія на виборах до Кролевецької міської ради та чи буде від неї кандидат на міського голову, в районну та обласну раду поки не відомо, адже з 15 до 24 вересня політичні сили мають висунути кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

За Ігоря Молотка у 160 виборчому окрузі проголосували 22 834 виборці. На всіх дільницях в межах округу народний обранець впевнено переміг.

Окрім міста Кролевець, саме райцентр Кролевецького району зробив неочікуваний вибір і підтримав депутата від «Слуги народу».

Додайте свій відгук

Next Post

Ігор Молоток: ремонт доріг на Кролевеччині продовжиться

Пн Сер 17 , 2020
На цьому було наголошено під час робочої зустрічі народного депутата України Ігоря Молотка, представників місцевої влади та бізнесу. Також, народний обранець проінспектував хід виконання робіт, відвідавши локації, де нині асфальтують дороги. Переглядів: 2 398 Читайте також:Лишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїАртур Аракелян та Євген Шкулій - криміналітет на чолі […]