Погоновірус

Короновірус короновірусом, а я повертаюся до вірусів у погонах – погоновірусів – якими інфіковано набагато більше людей і які є набагато більш небезпечними, ніж цивільні.

Нещодавно ми говорили з вами про заступника начальника слідчого главку Нацполіції Шевцова, якому служба в органах дозволила досягти небачених горизонтів благополуччя і геть запаморочила свідомість, логічним результатом чого стала переоцінка власних сил і абсолютно тваринний наїзд на народного депутата Устинову.

Скандал з депутаткою вдався взнаки, кураж Шевцова не зрозуміло його керівництво, тому після цього він сховав свою ФБ-сторінку, тишком, по-щурячому зачистив її від дописів і повернувся до того, з чого починав – з розмазування лайна по зливних бачках і намагань сховатися від опонентів за спиною міністра Авакова.

Саме тому він спекулює на темі ворожнечі між Центром протидії корупції, в якому працювала Устинова до депутатства, та Аваковим. Мовляв, журналісти, активісти та депутати, пов’язані з ЦПК, атакуючи його, атакують персонально Авакова, а сам Шевцов – лише скромна випадкова жертва цього великого політичного протистояння.

Насправді це не ЦПК, не Устинова і не Бигус підставляють Авакова та НПУ. Це робить сам Шевцов, який прив’язує свою персону до них. І він має рацію, адже оперативна реакція голови поліції або міністра внутрішніх справ на його вихиляси могла б поставити крапку в цій історії, але реакції немає, тому весь негатив, пов’язаний із Шевцовим, логічно і справедливо екстраполюється на очільників НПУ та МВС. Виходить, що вони або закривають очі, або свідомо потурають Шевцову.

Втім, це не знімає озвучених журналістами питань до фігуранта. Звідки 500 кв м в центрі Києва? Як її подарували, за яких обставин? Чому саме та нерухомість, про незаконне заволодіння якою розслідується провадження управлінням Шевцова і яка є речовим доказом у провадженні? Якщо ти чистий, чому було не дати коментар журналістам БігусІнфо, які приїжджали до тебе і залишили контакти? Чому не дати пояснення в ході розгляду депутатського запиту? Коротко кажучи, Шевцов зашився на повну і лише бездіяльність МВС та антикорупційних органів дозволяє йому триматися на плаву. Заберіть у нього погони і він піде на дно.

censor.net.ua

Додайте свій відгук

Next Post

"Дело, надуманное. Куприком и Шевцовым. Всей этой шеблой-#блой.. П#дарас конченый, тупое животное." Труба и Удовиченко обсуждают дело следователя Евгения Шевцова. АУДИО

Пт Бер 13 , 2020
“Ты шо, п#дарас, ты инициируешь обыски у судей бл#ть и не согласовываешь?”, – Труба и Удовиченко обсуждают дело следователя Евгения Шевцова. АУДИО Переглядів: 9 031 Читайте також:Вирішили придбати машину — 3 вагомі аргументи переконають скористатися автопідбором від «Autoselect»Любович Андрій Олександрович: Шлях заступника генерального прокурора та секретного мільйонера, або Як заробити більше […]