Зеленський подарував Парубію “авантюриста”

Як зазначає оглядач видання “КомPRомат” Мерабі Ламазіоні, більше року тому, на той час спікер Верховної ради Андрій Парубій назвав новообраного Гаранта Конституції Володимира Зеленського “авантюристом” і “коміком”.

“В той час, коли ми захищали Україну, він смішив коміком Путіна”, – наголосив тоді пан Парубій, висловивши впевненість, що “час авантюристів” швидко завершиться.

Але, не дивлячись на те, що Андрій Володимирович продовжує розповідати, що в українській владі аферисти, голова податкової служби Олексій Любченко призначає його сестру, до речі, фігурантку корупційного скандалу, в керівництво нової податкової служби.

Днями, 4 серпня, вона стала заступником начальника головного управління у Львівській області, яке вважається чи не найбільш корумпованим.

До цього Олена Парубій працювала заступником начальника головного управління ДФС Львівської області. Тоді, щоб її призначити у керівництві ДФС Львівської області змінили штатний розпис, додавши спеціально посаду ще одного заступника.

Але через те, що сьогодні її брат не при владі, а в “опозиції” Олена Парубій може знову брати хабарі, знаючи, що їй за це нічого не буде. Адже будь-які кримінальні розслідування можна списати на “утиски опозиції”.

Адже так вже було 10 років тому. Чи не хотіли б Ви, аби Вас так “утискали” всі ці 10 років?

Так, у 2010 році Олена Парубій працювала начальником управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у Сихівському районі Львова, де її спіймали на отриманні хабаря в $2000 за НЕперевірку касових апаратів.

Був обшук. В Олени знайшли мічені купюри: 14 000 гривень (по курсу 8 гривень – 1 700 доларів) і 2 700 доларів.

Щойно Олену Парубій взяли під варту, їй стало погано, а тому повезли в лікарню. Тим часом народний депутат партії Ющенка Андрій Парубій взявся кричати про політичні переслідування опозиції Януковичем. “Прямого” телеканалу ще в помині не було, тому про переслідування говорили прямо з трибуни ВР.

Через два дні після затримання сестру Парубія відпустили. Тодішня заступниця глави АП Анна Герман в ефірі “5 каналу” так і сказала, що зробили все, щоб її випустили з-під арешту і щоб не було жодних підозр у тому, що десь є якісь намагання братові мстити сестрою.

“Тобто в АП прямо зізналися, що відпустили сестру Парубія, аби не було криків про утиски опозиції. І не важливо – винна вона чи ні”, – наголосили в Telegram-каналі “Лиса правда”.

Далі матеріали справи Олени Парубій передали в Генпрокуратуру, які потім дійшли до суду. Однак у суді все й померло, бо речові докази кудись дивним чином зникли.

А сама Олена Парубій була переведена в державну податкову інспекцію Галицького району Львова.

Справи пішли угору, разом із кар’єрним зльотом її брата. У квітні 2016 року Олену Парубій було підвищено до начальника Галицької державної початкової інспекції. Через рік її перевели на посаду начальника Головного управління ДФС у Львівській області. Сьогодні вона, не дивлячись на довжилезний язик брата, не тільки зберегла своє місце у “реформованій” податковій, але й одержала “дивочинний пєндєль” у кар’єрі.

 

Додайте свій відгук

Next Post

Абромавичуса вызвали в Ригу отвечать за €450 млн...

Пт Бер 12 , 2021
У Абромавичуса проблемы по бизнесу в Риге, поэтому освоением ресурсов в  “Укроборонпроме” заняты кадровик Бондар и Трегуб от Сороса. В частности, директор “Укорборонпрома” Айварас Абромавичус запорол крупный инвестиционный проект в Риге. В 2017 году он и его партнеры собрали с трех десятков западных инвесторов 450 млн евро под перестройку бывшего […]