Громадянин Росії балотується в мери Києва – блогер

Громадянин росії балотується в мери Києва, і якщо взяти до уваги методи, кількість засобів та кошт, які витрачаються росією на захоплення столиці України – то такі шанси на жаль є. Як і завжди, все буде залежати від самих Киян, чи вистачить в декого розуму не взяти “пару кіло гречки” та не “злити” столицю ворогу. – повідомив блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко. Про це йдеться у відео на його каналі:

Приводимо текст матеріалу:

Отже Державна міграційна служба не має наміру розкривати інформацію, коли саме перейшов в українське громадянство з російського заявлений кандидатом на виборах мера Києва засновник клініки “Євролаб”, Андрій Пальчевський. Про це йдеться у відповіді служби на інформаційний запит журналістів.

Чиновники служби пояснюють відмову тим, що вони не мають  правових підстав для надання такої інформації, оскільки вона, як вони стверджують, є конфіденційною і належить до захищених персональних даних.

Але при цьому  відомості про громадянство не включені ні в один з існуючих офіційних переліків інформації, що становить персональні дані (національність, стан здоров’я, віросповідання тощо). А також не можуть бути “конфіденційною інформацією” (щодо юридичної або фізичної особи, доступ до якої їм обмежений), оскільки державні органи не можуть відносити до “конфіденційної” створювану ними інформацію.

Тому схоже чиновникам надійшла вказівка з гори засекретити інформацію про громадянство спільного кандидата ОПЗЖ та зекоМанди.

Як відомо Андрій Пальчевський ще в 2005 році мав громадянство Російської Федерації. А вже в 2010 році за часів Януковича приймав присягу державного службовця України при призначенні на високу посаду в міністерстві уряду Азарова.

Сам Пальчевський був призначений першим заступником Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту 6 квітня 2010 року, а звільнено 14 липня того ж року розпорядженнями Кабміну, скріпленими наказами міністра Равіля Сафіулліна. При цьому, причина такого швидкоплинного звільнення в наказах не вказувалася.

Вже в той час піднімалися питання громадянства Пальчевського. Однак і Сафіуллін і Азіров заявляли, що “з громадянством у нього давно все в порядку”, відмовляючись давати які-небудь подробиці та документи які це підтвердять.

Використовуючи відкриті джерела ми знайшли інформацію про те що у Пальчевського є український паспорт серія МЕ номер 947683.

За нашою інформацією паспорт отримано не «дуже давно» як нам в 2010 році розповідав Кіля Азіров, а наприкінці 2009 року, саме під пасаду в кабміні Яника-Азірова. А ось від російського паспорта Пальчевський так і не відповився. По паспорту країни-агресора Пальчевський і катається в Кацапстан.

Саме тому що російський паспорт Пальчевськи не здав і катається по ньому за порєбрік, чиновники Державної міграційної служби і засекретили інформацію про незаконне «отримання» українського громадянства російським агентом.

Отже що ми знаєм про Пальчевського. Андрій Пальчевський довго жив та працював в РФії. Навчався у Військовому інституті Міноборони СРСР. В цьому інституті готували кадри для Головного Управління Розвідки ЗС РФ.
11 років він очолював велике російське підприємство і балотувався до Держдуми РФ з «Партією любителєй піва».

У 2005 році переїхав в Україну і заснував мережа медичних лабораторій “Євролаб”.

В 2019 році під час дебатів з Петром Поршенка саме в “Євролабі” погодився здавати аналізи Володимир Зеленський, хоча існувала інформація, що Пальчевський близьким другом та бізнес-партнером Зеленського.

В українській версії Вікіпедії міститься твердження, нібито вже в 2004 році Пальчевський перебував у Києві і був активним участю подій на Майдані. Але підтверджує посилання веде на текст інтерв’ю, де про київські події 2003-2004 років не згадується жодним словом.

Пальчевський відомий своїми проросійськими поглядами, вішав прапор країни агресора вже під час російсько-української війни в Києві. Зараз він працює на каналі Медведчука 112, раніше був частим гостем на російських пропагандистських каналах де розповідав про з’єднання України з Росією.

Зважаючи на це все виникає резонне питання, хто засекретив інформацію про цього агента впливу РФ якого намагаються просунути во владу за гроші Медведчука і його соратників по ОПЗЖ?

Схоже українськи спецслужби вже перетворились на філіали ФС(Зе)Б, а Зеленський вже «позвоніл Баканову за етаво чорта».

Додайте свій відгук

Next Post

Опасные связи «Зброяра»: кто продает оружие украинским военным

Сб Сер 8 , 2020
Братья Горбани увязли в финансовых аферах Дегрик-Шевцовых и отмывании денег. Переглядів: 2 905 Читайте також:Красовицький Олександр Олександрович - потрапив до топ юристів Києва та областіОКСЮТА ТАРАС ГРИГОРОВИЧ. БЕЗДАРНІСТЬ І КАР’ЄРИЗМ СУДДІ КОРУПЦІОНЕРАЄвген Казьмін громадянин РФ та його Комінбанк відмивають сотні мільйонівМедичний портал Medicinalis: детальний оглядОлександр Соколовський разом з чиновником Перцовським організували схему […]