Росіяни заходять на український гральний ринок, при цьому використовують українське лобі

За інформацією телеграм-каналу “Женщина с косой” – росіяни заходять на наш гральний ринок, при цьому вони використовують українське лобі і «своїх» українських партнерів. Займатися супровідом росіян буде всім відома Альона Дегрик.
Дегрик – власниця компаній, що займається онлайн-платежами, в тому числі міжнародними. За останні 5 років вона стала одним з головних операторів, а також центром фінансових схем. У кулуарах все знають, що всі компанії Альони Дегрик «щільно» працюють з російською «Альфа-груп».

Вже давно всім в кулуарах відомо, що російський бізнес і російські олігархи з України не пішли, вони просто змінили «етикетки». Тепер вони поклали око на найбільш ласий шматочок – гральний бізнес.

Пішли плітки, що росіяни входять в наш гральний бізнес через Альфа-Банк, а також через своїх українських партнерів – лобістів.
Допомагати росіянам в «захопленні» грального бізнесу України буде Альна Дегрік (Шевцова). Ходять плітки, що вона є учасником покупки готелю Дніпро в Києві в якому буде відкрито «елітне казино столиці».

Альона Дегрик не проста людина в «сірому бізнесі», вона є близькою подругою відстороненого екс голови ДФС Романа Насирова, також кумою з донькою «мільйонера» екс голови НБУ Якова Смолія. Вона дружина начальника відділу Головного слідчого управління Нацполіціі Євгена Шевцова. Дах у неї дуже хороший, як і зв’язку у всіх гілках влади. Зараз Дегрик вже «купила» Немчинова і Кабмін для «захоплення» грального бізнесу України.

Раніше видання Mind стверджувало про бізнес-зв’язок в Україні платіжної системи Leogaming з платіжною системою Tyme. У 2018 році Нацбанк скасував цій платіжній системі реєстрації через інформацію Служби безпеки України про проведення Tyme переводів в Російську Федерацію

Додайте свій відгук

Next Post

Руcлaн Трeбушкин: Прaвдивaя иcтoрия пoкрoвcкoгo мэрa-oбoрoтня

Нд Гру 13 , 2020
Сегодня он рядится в вышиванку и активно занимается «украинизацией», хотя в 2014-м возил «беркутовцам» на Майдан сало и шоколад, а потом хвалил Путина за аннексию Крыма и призывал бороться с «незаконной киевской хунтой».  Переглядів: 2 752 Читайте також:Етикетки для парфумів: значення та важливістьУкраїнський гральний бізнес сплатив до бюджету за 2022 рік […]