Отримання довідки про сімейний стан для укладання шлюбу за кордоном

Компанія UST Group Law Firm пропонує комплекс послуг з отримання довідки про сімейний стан для укладання шлюбу за кордоном. Довідка про сімейний стан є документом, що підтверджує право особи на укладання шлюбу, вказує на її статус в сімейному житті. Довідка має обмежений термін дії та може знадобитися легалізація для використання за кордоном.

Порядок отримання довідки про сімейний стан

Для отримання довідки про сімейний стан громадянам необхідно звернутися до державного або приватного нотаріуса особисто. При оформленні довідки необхідно надати такі документи:

 • Ідентифікаційний номер
 • Внутрішній паспорт громадянина України
 • У разі коли заявник раніше був одружений, свідоцтво про розірвання шлюбу

Процес отримання довідки зазвичай займає не більше півгодини.

Компанія UST Group пропонує додаткові послуги

Для зручності осіб, які перебувають за кордоном, компанія UST Group пропонує додаткові послуги:

 • Отримання довідки про сімейний стан без присутності заявника
 • Проставлення штампа апостиль
 • Виконання процедури консульської легалізації

Вартість послуг

Вартість послуги отримання довідки про сімейний стан в Києві становить:

 • 1 робочий день – 500 грн
 • 3 робочих дня (без присутності) – вартість уточнюйте

Термін дії довідки про сімейний стан

Термін дії довідки про сімейний стан зазвичай становить від 3 до 6 місяців, але варто враховувати, що кожна країна може мати власні вимоги.

Легалізація довідки про сімейний стан

Легалізація довідки про сімейний стан для використання за кордоном включає в себе проставлення штампа-апостиль або консульську легалізацію. У першу чергу, потрібно встановити, чи є в даній країні ратифікована Гаазька конвенція. У разі ратифікації конвенції, необхідно поставити штамп апостиль на документі. Якщо конвенція не ратифікована, необхідна консульська легалізація.

Компанія UST Group допоможе вам з проставленням апостилю або легалізації довідки про сімейний стан.

Переваги співпраці з компанією UST Group

Звернувшись до компанії UST Group, ви отримаєте такі переваги:

 • Допомога професіоналів з досвідом в отриманні довідок про сімейний стан для укладання шлюбу за кордоном
 • Отримання документа в максимально короткі терміни
 • Зручний формат отримання документа
 • Консультація з питань легалізації довідки про сімейний стан

Отримання дублікатів свідоцтва, документів РАЦС може знадобитися наступним категоріям осіб:

 • Особам, які втратили або пошкодили оригінал документа. Це може статися в результаті пожежі, крадіжки, стихійного лиха або просто через необережність.
 • Особам, які змінили прізвище, ім’я або по батькові. У цьому випадку необхідно отримати новий документ з актуальними даними.
 • Особам, які потребують документа для оформлення певних процедур або отримання послуг. Наприклад, для укладання шлюбу, отримання пенсії або виїзду за кордон.

Дублікати свідоцтв, документів РАЦС видаються на підставі заяви особи, якій вони потрібні. Заява подається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) за місцем реєстрації особи або за місцем зберігання актового запису.

Приклади того, для чого може знадобитися отримання дубліката свідоцтва, документа РАЦС:

 • Для укладання шлюбу. У багатьох країнах для укладання шлюбу необхідно надати довідку про сімейний стан. Якщо оригінал свідоцтва про розірвання шлюбу загублений або пошкоджений, то необхідно отримати дублікат.
 • Для отримання пенсії. Для призначення пенсії необхідно надати довідку про трудовий стаж. Якщо оригінал свідоцтва про народження загублений або пошкоджений, то необхідно отримати дублікат.
 • Для виїзду за кордон. Для отримання візи або іншого документа для виїзду за кордон часто потрібно надати свідоцтво про народження. Якщо оригінал свідоцтва загублений або пошкоджений, то необхідно отримати дублікат.

Таким чином, отримання дублікатів свідоцтв, документів РАЦС може знадобитися в різних ситуаціях.

Висновок

Отримання довідки про сімейний стан є важливим кроком у процесі укладання шлюбу за кордоном. Звернення до професіоналів, таких як компанія UST Group, забезпечить вам якісну підтримку та легальне отримання документа без вашої особистої присутності.

Додайте свій відгук

Next Post

Роза Джумилия - прекрасный цветок, который может украсить любой букет

Нд Січ 28 , 2024
Роза Джумилия – это чайно-гибридный сорт роз, выведенный в США в 1994 году. Она отличается крупными, махровыми цветками до 10-12 см в диаметре, которые имеют бело-розовую окраску. Бутоны имеют форму конуса и раскрываются очень медленно, сохраняя свою форму и красоту в течение нескольких дней. Роза Джумилия используется в букетах как […]