Де перекласти довідку з місця роботи

Досить часто при подачі документів для візи у Вас можуть запросити і переклад довідки з місця роботи. Цей документ часто потрібен в якості підтвердження, що у Вас є постійне місце роботи і Ви не плануєте залишатися в країні відвідування на тривалий термін.

Отримати такий документ можна у себе на підприємстві та він обов’язково повинен бути підписаний директором або його заступником.

Після отримання довідки Ви можете звернутися в сертифіковані бюро для виконання перекладу https://bpkyiv.com.ua. Перш ніж оформляти замовлення уточніть в посольстві всі необхідні вимоги до перекладу.

Однією з основних вимог може бути завірення готового перекладу. Воно може бути нотаріальним або печаткою бюро перекладів https://bpkyiv.com.ua/notarized-translation/.

Щоб Ваше замовлення було виконано точно і не довелося переробляти документи, при оформленні замовлення краще відразу надати інформацію про правильне написання ПІБ згідно закордонного паспорта або інших перекладених раніше документів. Це дозволить фахівцеві максимально оперативно виконати Ваше замовлення.

Як швидко можна отримати переклад довідки c місця роботи

Оскільки такий документ відносіться до шаблонних, виконати замовлення можна протягом одного робочого дня. Це означає, що при замовленні сьогодні, він буде готовий на наступний робочий день. Варто звернути увагу, що при замовленні в останній робочий день тижня (п’ятницю), готове замовлення можна буде отримати не раніше понеділка.

Завірення перекладу

Як раніше вже згадувалося, найчастіше бюро перекладів надають два види послуги завірення: нотаріально та печаткою бюро. Кожен з них має свою вартість і терміни виконання.

Хочемо нагадати, що інформацію про необхідність завірення потрібно уточнювати в місці подачі документів, оскільки жодне бюро перекладів не може бути сто відсотково компетентним у цьому питанні.

Оплата і отримання готового документа

Кожне бюро перекладів піклується про комфорт своїх клієнтів і пропонує всі можливі варіанти оплати і отримання готового замовлення. Наприклад, оформлюючи замовлення онлайн менеджер може запропонувати Вам виконати оплату замовлення за номером рахунку надавши відповідний документ (рахунок на оплату) або ж за реквізитами карти зручного дня вас банку. Ціни за посиланням https://bpkyiv.com.ua/price/ .

При замовленні в офісі у кожного клієнта є можливість здійснити оплату як готівкою, так і через термінал банківською картою.

Це стосується і отримання документів. Ви можете попросити відправити скан-копії готового перекладу Вам в пошту, забрати особисто в офісі або попросити відправити їх Вам кур’єром або поштовою службою.

Додайте свій відгук

Next Post

Санаторій "Карпати" у Трускавці

Пн Лют 12 , 2024
Санаторій “Карпати” у місті Трускавець https://vsisanatorii.com.ua/sanatorii-karpaty-truskavets/ – це відомий курортний заклад на заході Україні. Він розташований в самому серці Карпат, в мальовничому курортному містечку Трускавець, що відоме своїми лікувальними джерелами та чистим повітрям. Санаторій “Карпати” спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою природних лікувальних факторів, таких як мінеральні води, грязі, […]