Адвокатка Дубінського не стала відповідати на питання, чи намагався він отримати румунський паспорт

Адвокатка народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського Тетяна Костіна заявляє, що нардеп не планує отримувати громадянство іншої країни. У той же час на уточнення, чи намагався він отримати паспорт Румунії ще до депутатства, адвокат не відповіла. Про це Костіна заявила під час пресконференції 15 червня.

Так, на питання, чи дійсно Дубінський мав намір отримати румунське громадянство, Костіна відповіла: «Пан Дубінський не мав і не має ніякого іншого громадянства, і не збирається отримувати ніякого іншого громадянства. Тим більше як народний депутат України…».

За її словами, Дубінський, коли був журналістом, дійсно займався різними журналістськими розслідуваннями.

«Деякі були безпосередньо пов’язані з питаннями отримання громадянства іноземних держав громадянами України та тими проблемами, які виникають навколо цієї теми. Але це окрема тема. Це велика тема, яка, можливо, виникне і, можливо, буде обговорюватися іншим разом», – зазначила вона.

На уточнююче питання, чи намагався Дубінський отримати паспорт Румунії до того як став нардепом, адвокат чіткої відповіді не дала.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в грудні 2017 року Дубінський подав документи на отримання громадянства Румунії за спрощеною процедурою, згідно з якою у особи, яка звернулася, повинно бути румунське коріння.

Додайте свій відгук

Next Post

НБУ може втратити кошти банків-банкрутів: Рада підтримала проект Дубинського

Ср Чер 17 , 2020
НБУ може втратити кошти банків-банкрутів: Рада підтримала проект Дубинського Депутати прийняли в першому читанні законопроект Олександра Дубинського, яким обмежуються права вимоги НБУ по рефінансу. Переглядів: 3 659 Читайте також:Отримання довідки про сімейний стан для укладання шлюбу за кордономЛишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїЩо неможливо зробити без пропискиКРАІЛ озвучила перші […]