Отрута має бути вивезена з території Шосткинщини. Законопроект «Про управління відходами»

Вчора відправили на доопрацювання один з важливих законопроектів «Про управління відходами». — Пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Ігор Молоток.

Сміття – «бородата» проблема, яка не вирішується десятиліттями, а що таке небезпечні відходи Шосткинщина знає не з чуток. Навести лад у цій сфері давно пора, але документ, як на мене, носить дещо декларативний характер. Особливе занепокоєння викликає положення про скасування ліцензії на поводження з небезпечними відходами. Ліцензії пропонується замінити дозволами, що значно послаблює контроль з боку держави. А шосткинці, зокрема, вже навчені гірким досвідом, коли навіть ліцензіати порушували норми та правила поводження з небезпечними відходами, що призвело до екологічної катастрофи, наслідки якої ми і досі не можемо ліквідувати, хоча пройшло вже п’ять років. Зі свого боку не припиняю пошуку шляхів виходу з даної ситуації, адже отрута має бути вивезена з території Шосткинщини, але щоби запобігти таким ситуаціям у майбутньому, маємо ретельно і чітко виписати новий Закон.

Додайте свій відгук

Next Post

Переконаний, підтримка платників податків має бути дієвішою – Ігор Молоток

Пн Тра 18 , 2020
Сьогодні зранку прочитав гарну новину – у нашій країні дають старт пляжному сезону.  – Пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Ігор Молоток. Переглядів: 5 014 Читайте також:Лишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензії4 речі, які ви повинні знати про вигрібні ямиВідповідальне вивезення будівельного сміття з квартири: як […]