“Антиколомойський” закон ухвалено – Ігор Молоток

Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради ухвалили низку важливих законопроектів. – пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Ігор Молоток.

Зокрема, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», №2571-Д, який уже ввійшов в історію через рекордну кількість правок і містить чимало суперечливих моментів, але разом з тим необхідний для стабілізації нашої економіки. Ухвалили і доопрацьований проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Радий тому, що враховані, хоча і дуже частково, інтереси медиків. Сподівався на більше, але вже те, що хоча би доплати, які худо-бідно почали виплачувати медичним працівникам, що знаходяться на «передовій» боротьби з коронавірусом не будуть оподатковуватись, це добре. Проголосовав проти проекту Постанови про Звернення Верховної Ради України до національних парламентів іноземних держав, міжнародних організацій та їхніх парламентських асамблей з нагоди відзначення 75-ї річниці завершення Другої світової війни в Європі у 1939-1945 років, оскільки вважаю, що в документі багато патетики і замало конкретики: ми знецінюємо подвиг наших дідів і прадідів, зациклюючись на боротьбі з тоталітаризмом.

Додайте свій відгук

Next Post

Отрута має бути вивезена з території Шосткинщини. Законопроект «Про управління відходами»

Чт Тра 14 , 2020
Вчора відправили на доопрацювання один з важливих законопроектів «Про управління відходами». — Пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Ігор Молоток. Переглядів: 3 553 Читайте також:Програмний РРО від Торгсофт створений спеціально для ФОП та юридичних осібЛишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїДля чого потрібен Шлюбний договір?Інтерметалпласт - коштовідмивайка […]