Переконаний, підтримка платників податків має бути дієвішою – Ігор Молоток

Сьогодні зранку прочитав гарну новину – у нашій країні дають старт пляжному сезону.  – Пише на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат України Ігор Молоток.

За словами міністра охорони здоров’я морська сіль та сонячні промені здатні знищити збудника коронавірусної інфекції. Але все ж таки відпочиваючим і персоналу доведеться дотримуватись певних правил, щоби мінімізувати риски зараження. Безумовно, море і сонце – знані «лікарі», на рахунку яких мільйони зцілень, але мене більше турбує інше питання: наскільки доступними вони будуть для більшості українців цього літа. У другому кварталі цього року ООН прогнозує рекордний рівень безробіття через пандемію. У «групі ризику» – малі та середні підприємства, фермери, самозайняті громадяни, біженці та мігранти. Ухвалений на минулому тижні законопроект Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) передбачає лише часткову компенсацію і послаблення штрафних санкцій по кредитам. Переконаний, підтримка має бути дієвішою, щоби цьогорічний пляжний сезон став загальнодоступним.

Додайте свій відгук

Next Post

Що стоїть за атаками на Юрія Вітренка та Якова Смолія

Вт Тра 19 , 2020
Тарас Чорновіл Маємо дві тривожні новини. Точніше: одну дійсно вже новину й якісь натяки на ще одну біду. Перша вже фактично є доконаним фактом – це звільнення виконавчого директора Нафтогазу України Юрія Вітренка. Сьогодні він повідомив нас, що його посаду скасовують. З того, що вдалося взнати – планують ліквідувати й […]