«Кубань – запрошуємо до України»: Турчинов спрогнозував розпад РФ

Колишній голова Верховної Ради України, екссекретар РНБО Олександр Турчинов у програмі «Рандеву» на «5 каналі» спрогнозував розпад Росії.

«Ви знаєте, прийде час і другий куплет нашого гімну ми будемо співати – там де від Сяну до Дону», – сказав Турчинов.

А на запитання, чи вірить він, що Кубань буде українська, екссекретар РНБО сказав: «Я переконаний та й історичний досвід цьому вчить, що Росія – це колос на глиняних ногах. І як свого часу ніхто не вірив, що Радянський союз може розпастись, так ніхто і не вірив, що може розпастись Росія. А цей процес розпаду почнеться: політика цієї військової кліки до цього призведе. Бо коли і Захід буде займати послідовну позицію, у них буде зруйнований економічний фундамент і буде зруйнований цей силовий стрижень, на якому тримається чинна влада в Росії. І людям зрештою вже набридне боятись. Тому буде розпад Росії».

«І безумовно, ті території, які виявлять бажання жити з великою потужною Україною – запрошуємо, будь ласка», – підсумував Турчинов.

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Додайте свій відгук

Next Post

Пальчевський та Смешко об'єднуються щоб стати сателітами "Слуг" в Київраді

Чт Чер 25 , 2020
За інформацією ЗМІ, у Ігоря Смешка почали переговори з бізнесменом і телеведучим Андрієм Пальчевським про спільний похід на вибори у столиці Переглядів: 3 385 Читайте також:Олександр Кацуба з 2017 року просаджував сотні тисяч доларів на розкішне життя у Москві (документи)Олександр Соколовський разом з чиновником Перцовським організували схему постачання непридатної постілі в […]