Росію чекає “кривава баня”: озвучено катастрофічний прогноз по обвалу рубля

Російська Федерація може зіткнутися з бюджетним дефіцитом і девальвацією рубля через обвал нафти.

Про це повідомляє ЗМІ.

“Навряд чи Москва розраховувала на те, що ціни на нафту впадуть до майже 30 доларів – ймовірно, це дуже неприємний сюрприз в тому числі для тих, хто приймав рішення про вихід з угоди”, – повідомив старший директор групи з природних ресурсів і сировинних товарів агентства Fitch Дмитро Маринченко

Вівторок, 10 березня, може стати “кривавою лазнею” для російського фондового ринку, вважає аналітик ГК “Фінам” Сергій Дроздов.

“Завтра у нашого фондового ринку може бути “кривава лазня”, якщо все так і залишиться. Завтра, коли відкриються торги на Московській біржі, найоптимістичніший варіант – якщо все залишиться на рівні 2500 пунктів за індексом Мосбіржі. На ринках зараз відбувається чистої води істерика , навіть з урахуванням того, що Росія відмовилася від пропозиції ОПЕК в п’ятницю, це не більше ніж спекулятивний фактор”, – сказав Дроздов.

Нагадаємо, що після обвалу цін на нафту впав і курс рубля. Так, долар виріс до 72,91 рубля, а євро до 82,2 рубля, досягнувши свого максимуму з початку 2016 року. Через це Росії довелося вжити заходів.

Додайте свій відгук

Next Post

Петро Порошенко: Путін має понести невідворотне покарання за збиття MH17

Вт Бер 10 , 2020
Всі причетні до збиття малазійського літака рейсу MH17 понесуть невідворотне покарання. Особливо – Путін, який повинен відчути всю силу міжнародної права. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, під час президентської каденції якого створювалась Спільна слідча група з розслідування катастрофи малазійського […]