КРАІЛ озвучила перші результати активної співпраці з Європейським форумом регуляторів у сфері грального бізнесу

Міжнародне співробітництво у сфері азартних ігор – важлива складова побудови цивілізованого грального бізнесу в Україні. Комісія з азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) відіграє в цьому чи не найважливішу роль. І за результатами 2022 року національний регулятор провів дуже активну роботу на міжнародному рівні та досяг чималих результатів.

Що дає міжнародна співпраця гральному ринку України

2022 рік пройшов в умовах повномасштабної війни, тому робота КРАІЛ була побудована відповідно. Найважливіші задачі, звісно, були пов’язані зі світовим блокуванням російського гемблінгу. Однак і в інших починаннях регулятор досяг значних успіхів. При цьому так і залишилось без розгляду питання податкового реформування, яке перенесли тепер вже на 2023 рік.

Минулий рік став одним з найважчих в історії нашої країни, причому війна зачепила абсолютно всі сфери економіки. Однак, бізнес, в тому числі й гральний, а також державні інститути швидко зуміли переформатувати свою роботу під нові реалії. Серед досягнень КРАІЛ на міжнародній арені у 2022 році варто зазначити:

  • отримання офіційного статусу члена Європейських регулювальних органів GREF;
  • повноцінне членство в Міжнародній асоціації організацій-регуляторів ринку азартних розваг IAGR;
  • участь у щорічній міжнародній конференції в рамках Європейського форуму регуляторів азартного ринку;
  • активна співпраця з колегами з Литви, Великобританії та рядом інших європейських країн. В рамках цього вдалось ініціювати зустріч за участю громадськості та обговорити досвід регулятора Великобританії у сфері наданні ліцензій провайдерам казино, букмекерам.

Значні позитивні результати дає співпраця з Європейським форумом регуляторів у сфері грального бізнесу, яку КРАІЛ з моменту свого створення. Така співпраця йде на користь державі, допомагає гральному бізнесу виживати, а також приносить користь безпосередньо гравцям. Завдяки міжнародному співробітництву вітчизняні оператори намагаються підвищувати свій рівень до світових стандартів, постійно розвиватись. А це, своєю чергою, є запорукою побудови в Україні цивілізованого ринку азартних ігор.

Після того, як КРАІЛ вдалось отримати офіційний статус члена GREF, представники національного регулятора почали на регулярній основі брати участь в засіданнях робочої групи. Наші представники мають нагоду продемонструвати партнерам готовність до впровадження світового досвіду практично-правового регулювання азартних розваг в нашій країні та бажання стати невіддільною частиною цивілізованого світового ринку гемблінгу.

Додайте свій відгук

Next Post

Hyundai i20 превазишао хард конкуренције у упоредном тесту

Пт Кві 14 , 2023
У комплексу упоредном тесту, одржаној немачког аутомобилског часописа Ауто Зеитунг (издање 7/2017), Hyundai i20 изашао на прво место, испред својих старих немачких и француских такмичара. “I20 – важан модел, и Ауто Зеитунг потврђује наше поверење”, – каже Томас А. Шмит, главни оперативни директор Хиундаи Мотор Европе. “То није само доказује […]