Пальчевський та Смешко об’єднуються щоб стати сателітами “Слуг” в Київраді

За інформацією ЗМІ, у Ігоря Смешка почали переговори з бізнесменом і телеведучим Андрієм Пальчевським про спільний похід на вибори у столиці

За нашою інформацією, союз Смешко і Пальчевського схвалений Банковою, там нібито розраховують, що нова сила стане їх сателітом в Київраді.

За даними червневого опитування Центру «Соціальний моніторинг», якби вибори мера Києва відбулися найближчим часом, то першим до фінішу прийшов би чинний градоначальник Віталій Кличко (35,4%), а другим — Андрій Пальчевський (8,7%). Травневі опитування різних соціологічних компанія показували схожі результати. Так, за даними компанії SOCIS у Кличка було 32,5%, у Пальчевського 6,9%. Розрив дуже великий, але треба розуміти, що у інших потенційних кандидатів у мери столиці на старті кампанії поки немає і таких показників.

Правда, немає і самих кандидатів, які вже точно будуть балотуватися, швидше їх «малюють» соціологи.

Досить цікавими виглядають і рейтинги Ігоря Смешка і його партії «Сила і честь». За результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, у Смешко — п’ятий показник у рейтингу (6,8%). Рейтинг особливо не росте. Теж стосується і його партії: «Сила і честь» в цьому опитуванні має 4,7%. Стільки ж, до речі, у партії Шарія. А в опитуванні «Соціального моніторингу» політпроект Смешко має в столиці рейтинг 3,8%. Скажемо так, показники не вражають.

Раніше ЗМІ неодноразово писали, що Пальчевський користується послугами псевдосоціологів та сумнівних ЗМІ які малюють великі рейтинги проросійському політику.
Тобто, якщо вірити даними реальних соцопитувань, і Пальчевський, і  Смешко – аутсайдери на виборах в Київраду.

Обидва політика часто гостюють на каналах Медведчука (НьюзВан, ЗІК та 112-й). Простіше кажучи, технологічно вони можуть доповнити один одного. По всій видимості, посада столичного голови лідеру партії «Сила і честь» мало цікава, на відміну від Пальчевського.

Зате важливо отримати свою фракцію в Київраді. Обидва політика сподіваються що подвоєння зусиль збільшить їх шанси.

Проте це в ідеалі. На ділі ж може вийти не так, адже, по-перше, на даний момент незрозуміло, якими будуть рейтинги після того, як в боротьбу включаться основні гравці, в першу чергу кандидати в мери від «Слуги народу», де ще не пройшов праймеріз, і найбільш популярної в столиці «Європейської солідарності». Соціологи також вписують у свої опитувальники шоумена Сергія Притулу. Таким чином, Пальчевський може втратити нинішню другу позицію в рейтингах.

По-друге, Пальчевський активно критикує не тільки Віталія Кличка, але і Володимира Зеленського з його командою. Він вкрай негативно висловлюється про кадрову політику влади, про нашестя у владу «кварталівців». «Настає час, коли лаяти Зеленського та його «зелену» команду вже непристойно. Я впевнений, що не проголосують, вони не наберуть 5%, у великих містах буде повний провал. І цей провал обумовлений, в першу чергу, кадровою політикою», — заявляв він нещодавно в ефірі каналу «112».

У теж час він віддає перевагу в війну з «зеленої» владою не вплутуватися. Він підтримує імідж людини “розсудливої”, коментує теми національної безпеки (дивно це чути від проросійського політика та випускника Військового інституту Міністерства оборони СРСР який готував кадри для ГРУ РФ) і міжнародної політики, але без різких випадів у бік президента.

У разі союзу Смешко і Пальчевського на київських виборах доведеться якось узгоджувати спільну позицію: або перший теж почне  критикувати Зеленського, або другий припинить це робити.

Враховуючи те що фракція Смешко-Пальчевського планується як сателіт “Слуг Народу” то за логікою критика припинеться.

По-третє, проходження «Сили і честі» у Київраду — важлива половина справи, друга половина — як представники цієї політсили будуть позиціонувати себе в якості депутатів.

Експерти часто пояснюють роздуті рейтинги партії Смешко тим, що вона не була у владі, тобто, не встигла скомпрометувати себе справами. Виборці знають про цю силу переважно завдяки медійності її лідера, але хто стоїть за його спиною, навряд чи їм відомо.

Якщо «Сила і честь» підтримає Пальчевського, то про Смешко ще довго будуть згадувати в парі з цією людиною. Крім того, треба враховувати, що фракції, в яких збиралися люди за принципом тимчасової вигоди, дуже швидко розвалювалися. Та ще й з гучними скандалами. Не залишаючи цих партій та їх першим особам шансів на політичні успіхи в майбутньому.

Додайте свій відгук

Next Post

Терор червоних кульок. Як Медведчук та Шарій розкачують ситуацію до громадянської війни

Пт Чер 26 , 2020
Тиждень тому ватажок політичного угрупування такої собі “Партії Шарія” — а саме Анатолій Шарій, пафосно заявив, що відвоював вулицю у проукраїнського руху. Зібравши кілька сотень людей — кого за п’ятсот гривень, а кого задарма, бо ж є ті, хто щиро увірував у секту — вони заявили, що тут рулять Переглядів: […]