Кияни назвали Кличка найкращим мером за роки незалежності України

Кияни високо оцінили роботу Віталія Кличка на посаді мера

Лідером антирейтингу став Леонід Черновецький

Столичний голова Віталій Кличко посів перше місце в рейтингу мерів Києва. Про це свідчать результати соцдослідження, проведеного Active Group в період 16-17 листопада 2019 року.

Так, більшість респондентів (30,1%) назвали Кличка найкращим керівником Києва. Олександра Попова таким вважають 10,5% опитаних, Леоніда Косаківського – 3,6%. Лідером антирейтингу став Леонід Черновецький: 41,6% респондентів назвали його найгіршим мером.Переважна більшість опитаних оцінили роботу Кличка на посту на «відмінно», «добре» або «задовільно». Загальний розвиток столиці учасники соцдослідження оцінили на 3,29 бали із 5-ти.

У рамках соцдослідження Active Group опитала 1500 жителів Києва віком від 18 років методом індивідуального інтерв’ю.

Раніше, 29 жовтня, Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати опитування, згідно з яким Кличко у два рази випереджає Олександра Ткаченка в рейтингу кандидатів у мери Києва на майбутніх виборах. За чинного мера готові проголосувати 36,6% киян, які визначилися з вибором, а за представника «Слуги народу» – 18%.

Додайте свій відгук

Next Post

Продолжаются ремонтные работы в Политехническом техникуме Конотопского института СумГУ

Вт Лис 26 , 2019
Как сообщает на своей странице народный депутат Украины Игорь Молоток в Политехническом техникуме Конотопского института СумГУ продолжаются ремонтные работы – Переглядів: 6 650 Читайте також:Красовицький Олександр Олександрович - потрапив до топ юристів Києва та областіЛишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїКРАІЛ озвучила перші результати активної співпраці з Європейським форумом регуляторів […]