“Армія, мова, віра – це маніпуляція”. Голова СБУ Баканов визнав, що є парафіянином РПЦ

1

Голова Служби безпеки України Іван Баканов визнав, що він є прибічником і парафіянином Російської православної церкви в Україні.

В інтерв’ю виданню “Главком” Баканов розповів, що вірить у Бога і є парафіянином храму чоловічого монастиря РПЦ на Печерську.

“Ходжу до Свято-Введенського монастиря (Київ, вул. Московська, 42 – “Н”). Цей храм належить до Московського патріархату, якого насправді не існує і який вигадали політики для поділу на своїх і чужих, цинічно використовуючи віру в політичних ігрищах”, – сказав Баканов.

Голова СБУ зазначив, що вважає питання “армії, мови й віри” маніпулятивними.

“Я вважаю, що “армія, мова, віра”- це маніпуляція, спрямована на те, щоб розділяти і володарювати. Були слогани про те, що “мова – це душа”. А якщо людина розмовляє російською, то вона що, без душі? Рід моєї матері родом із Західної України, але так склалося, що вона російськомовна. Так само я не можу собі уявити, щоб на небесах існував розподіл для вірян церков із томосом і тих, які ходять в інші храми. Я можу помолитися і в синагозі, і в мечеті – людина йде до Бога, а не в патріархат”, – заявив Баканов.

На запитання, чи є на території центрального офісу СБУ є церква, голова Служби сказав: “Немає, є на території Академії СБУ. Належить до УПЦ – церкви, що отримала Томос”.

Нагадаємо, раніше Іван Баканов визнав, що його дружина є громадянкою Росії.

One thought on ““Армія, мова, віра – це маніпуляція”. Голова СБУ Баканов визнав, що є парафіянином РПЦ

  1. Зєлєнскій, Баканов, Арахамія, Разумков…
    Я би мав до них якісь там претензії, якби вони були українцями.
    А так – все закономірно. Україна закінчується. Так вирішили 73%.

Додайте свій відгук

Next Post

Опять ЗЕ!шквар! Гончарук убеждает "Слуг народа" не передавать в местные бюджеты 7,7 млрд гривен. АУДИО

Пн Лис 18 , 2019
Чтобы эти деньги контролировались вами: Опубликована аудиозапись, на которой якобы Гончарук убеждает “Слуг народа” не передавать в местные бюджеты 7,7 млрд гривен. АУДИО Переглядів: 7 472 Читайте також:Онлайн курси англійської мови з сертифікатом від "Language Step":ДБР порушило кримінальне провадження проти нардепа СН Семінського за вимагання акцій "Нафтогазвидобування"Олександр Соколовський разом з чиновником […]