Жінка, яка викинула українські паспорти, загриміла в базу “Миротворця” (ФОТО)

Українку Людмилу Чмульову (Паращенко), чиї племінники в Харкові кинули на землю українські паспорти і образливо висловлювалися на адресу держави, внесли в базу “Миротворець”

Жінка, яка викинула українські паспорти, загриміла в базу Миротворця (ФОТО) — DSnews.ua
Людмила Чмульова

Відповідні дані опубліковані на сайті “Миротворця”

Зокрема, в її анкеті вказується, що жінка народилася в Дружківці Донецької області, а проживає в Харкові. Її чоловік Віталій Чмульов — уродженець міста Горлівка, судячи з соцмереж, він — прихильник псевдореспублік.

Причини внесення українки в базу вказані наступні:

  • демонстративне публічне знущання над громадянством України;
  • залучення неповнолітніх дітей в антиукраїнську акцію;
  • учасник актів гуманітарної агресії проти України.

Зазначимо, Людмила є тіткою дітей, з ким вона була знята на відео. Сестрі Людмили Інні Паращенко, матері дітей на відео, раніше був вручений протокол про адміністративне правопорушення — за статтею 173 КУАПП (дрібне хуліганство) і 184 КУАПП (за ухилення від нормального виховання дітей).

Жінка, яка викинула українські паспорти, загриміла в базу Миротворця (ФОТО) — DSnews.ua

Як писала “ДС”, 18 травня в мережі зʼявилося відео, на якому жінка і двоє неповнолітніх дітей кидають на землю українські паспорти і грубо висловлюються на адресу держави в цілому. Згодом зʼясувалося, що жінку, поведінка якої обурила мережу, звуть Людмила Чмульова, вона, ймовірно, живе в Харкові або в Харківській області. За словами самої жінки, відео з киданням паспортів — фейкове. Також Чмульова поскаржилася на цькування в мережі і пообіцяла найближчим часом розповісти свою версію події.

 

Додайте свій відгук

Next Post

ТОП-25 українських брендів

Ср Тра 19 , 2021
Це бренди українських компаній, що зуміли увійти в число лідерів у своїх галузях і знайти популярність по всій Україні. Кожній з них вдалося по-своєму знайти ключик до споживача – оригінальністю своєї продукції, чудово високою якістю, демократичною ціновою політикою, нестандартними маркетинговими ходами – і завдяки цьому їх бренди зараз у всіх […]