Заправка та обслуговування кондиціонера авто на сервісі

СТО по встановленню газу на автомобіль в Києві пропонує ряд додаткових послуг, які також періодично слід проводити для комфортного використання ТЗ, його безпечної експлуатації за будь-яких умов.

Однією з популярних послуг є заправка автокондиціонера у Motor-gas. Система кондиціювання авто має ряд відмінностей від звичайних кондиціонерів, що монтуються у приміщеннях. По-перше, вона постійно піддається сильній вібрації, тому потребує особливого догляду. Автокондиціонери працюють за дуже низьких температур, а тому при потраплянні вологи всередину компресора можливі не лише перебої з подачею холоду в салон, а й повної зупинки системи.

Xwo-QJEMuQdyNCBiUBjWbixHuED_a8T8QNGsw4KNAPomkeDS_vB0u0DiShRMuWDJ_nEZp5KvWapLNsIuSWK4zhoCVurV7bXJ67IjnAlitixq4SQTNy1rnQF60wMnpUqmR-LFfklga8-JmPmt7rrBUSc

Спеціалісти говорять й про інші важливі несправності, які можливі при неправильному використанні кондиціонера, у тому числі малій кількості фреону:

  • поломка (знос комплектуючих) компресора;
  • корозія компресора;
  • неправильна робота заслонок (або повна їх зупинка);
  • забруднення радіатора;
  • зниження герметичності з’єднань.

Уникнути їх можна, звертаючись на СТО Мотор Газ 1 раз на 2 роки для діагностики та заправки кондиціонера. Саме за цей проміжок часу справна система витрачає до 50 г фреону (з розрахунку на середньостатистичне міське авто).

Відзначимо, що заправку кондиціонера авто проводять виключно за допомогою спеціального обладнання. Апарат підключають до системи та за допомогою програмного забезпечення проводять перевірку, визначають кількість втраченого холодагенту, його забруднення. Механізми самостійно проводять очистку фреону від використаних олій, здійснюють підрахунок необхідного дозаправляння, проводять підготовку системи для нової «порції». Зауважимо також, що апарат повністю викачує повітря із системи для створення передбачених виробником умов правильної роботи компресора.

6dHrhrv1FnQ9BzWB-QHCYor34sv1I1dh519H1u3Z9qTtFw4ib_Ea0dO4ZpKrNqUs7uehbAa8A4uXFkHLihY9HGstrSbFx8F4lyetm4xRcUrie_BVRf4wTpNll17Md4fl6XhPeNEMxPrbu_Vuu2V7vEI

Автоматизований процес заправки кондиціонера забезпечує правильне та послідовне виконання передбачених процесів з врахуванням індивідуальних особливостей ТЗ. Окрім цього, час виконання робіт не перевищує 40 хв. Ефективна, швидка та якісна заправка можлива тільки на професійному автосервісі.

В Мотор Газ рекомендують проводити додаткові перевірки системи. Під час обслуговування кондиціонерів авто будь-якої комплектації, у тому числі імпортованих авто з США чи Європи, проводять перевірку (та очистку) випарника кондиціонера. Для цього застосовують генератор озону, який ефективно справляється з мікробами та бактеріями. Такий комплексний підхід до обслуговування системи кондиціонування забезпечить її довгу та безпечну службу на багато років.

Додайте свій відгук

Next Post

Як лікують наркоманію

Ср Сер 16 , 2023
Лікування наркоманії – це складний процес відновлення фізичного, психологічного та соціального стану особи, яка стала залежною від наркотиків. Це може включати в себе медичні, психологічні, соціальні та психосоціальні інтервенції з метою зняття залежності, попередження рецидивів та реінтеграції особи в суспільство. Якщо ви шукаєте лікування наркоманії, зверніться за посиланням https://medlux.net.ua/likuvannya-narkomaniyi/ Підходи […]