Народний депутат від партії «Слуга народу» Роман Іванісов виявився гвалтівником дитини

«Слуга народу» Роман Іванісов відбував покарання в одній із найжорсткіших донецьких зон

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Роман Іванісов, обраний по 153-му виборчому окрузі на Рівненщині виявився гвалтівником неповнолітньої, але судимість за це у нього погашена і за законом він має право бути народним депутатом. Про це у себе на Фейсбуці розповів відомий український журналіст, головний редактор одного із провідних українських ЗМІ Цензор.нет Юрій Бутусов.За його словами, джерела Цензор.Нет в правоохоронних органах підтверджують, що Роман Валерійович Іванісов, уродженець міста Бердянськ Запорізької області, в 1996-му році був засуджений Запорізьким обласним судом за статтею 117 частина 3 – зґвалтування неповнолітньої і статті 118 частина 2 – зґвалтування неповнолітньої неприродним чином. І відбув покарання – 2 роки і 6 місяців в Маріупольській виправно-трудовій колонії. Судячи з усього, на момент скоєння злочину Іванісову було 17 років, ці пояснюється не великий термін покарання.

За словами Бутусова, Іванісов опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці довідку про відсутність судимості. У довідці МВС Іванісова, яку він пред’являв при реєстрації його кандидатом, написано: «Не знятої або непогашеної судимості не має». Це правда.

Але самого факту засудження за згвалтування Іванісов не спростував. Тому що це теж правда.

«Справа в тому, що закон дозволяє в законному порядку зняти або погасити судимість. Закон вважає, що при певних обставинах з людини необхідно знімати судимість, щоб повертати громадянина до повноцінного суспільного життя, і не обтяжувати його вантажем минулого, якщо він не порушує закон. Тому формального порушення в діях народного депутата Іванісова немає. Але Іванісов, безумовно, невиправдано веселиться в своєму тексті», – каже Бутусов.

Журналіст переконаний, що відповідальність тут має бути політична – самої партії «Слуга народу», і порядку перевірки кандидатів, яких партія підтримує.

«Деякі «нові обличчя» виявилися занадто новими, настільки новими, що дізнатися про їхнє минуле з інтернету можна, а треба відкривати старі паперові кримінальні справи. А це ніхто не робив», – зазначив Юрій Бутусов.

«Іванісов захотів великої влади – а у публічності та влади є своя ціна – і, безумовно, тепер, оскільки Іванісов народний депутат, в законному порядку правоохоронні органи повинні будуть надати про законність погашення судимості. Депутат сам покарав цієї публічністю себе і свою сім’ю – а у нього дружина і двоє синів, які, хочу нагадати, що не причетні до жодних злочинів, і не заслуговують образ і не поваги. Крім того, треба розуміти, що перебування Іванісова в одній з найжорсткіших донецьких зон напевно було незабутнім життєвим випробуванням», – додав журналіст.

На думку Юрія Бутусова, партія «Слуга народу» повинна дати публічно оцінку щирості свого колеги і можливості його подальшого перебування в статусі народного депутата «Слуги народу».

Цю інформацію підтвердили у правоохоронних органах.

Іванісов був затриманий 14 вересня 1995 року Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) Кримінального кодексу України, який діяв на той час.

22 вересня його відправили до СІЗО, але через три дні відпустили за рішенням суду. Однак, 25 жовтня 1995 року міліція затримала повторно Іванісова. За інформацією джерела у правоохоронних органах, 21 березня 1996 року Іванісов був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі, з яких відбув 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму.

Додайте свій відгук

Next Post

«Слуги народа» тотальный разгром в инфополе – в Трускавце ребятам не прочитали самую главную лекцию

Ср Лис 20 , 2019
У президентской «Слуги народа» какой-то прокол за проколом в информационном поле. Сливы прослушек, переписок – все это очень быстро попадает в сеть и становится достоянием общественности. Не успеют толком обговорить один компромат, как уже сливается следующий. Рейтинг то и дело снижается, словно температура за коном. Об этом в своем блоге […]