Напав на нас Порошенко, війну веде Порошенко.

Те, що відбувається зараз в політичному полі України, нарешті складається в більш-менш зрозумілу картинку.

Технологія, яка допомогла Зе перемогти на виборах, полягала в тому, щоб накинути на Порошенка російський маркер «партія війни», а за ОПЗЖ – зберегти їх законний маркер «партія капітулянтів». Ну і, звісно, Вова проходить посередині, як «міратворєц» зі своїм пєрєстать стрєлять. Спрацювало на ура.
Паралельно з цим просувався наратив, який мав зв’язати у свідомості хом’ячків два прізвища – Медведчука і Порошенка. Ну пригадуєте оце все: Мєдвєдчук расцвьол прі Парашенке, Парашенка єго возроділ. Я от тільки не розумію, з чого він його відродив. Якщо Медведчук все життя був багатою людиною, мав бізнес і жив приспівуючи, періодично прилаштовуючи дружину в найпопулярніші телешоу.
Хом’ячки кричать, що Парашенка пустіл Мєдвєдчука в мінскую групу. Пустив, бо Порошенко так само наївно на початку війни думав, що з агресором можна якось дипломатично домовитися. Ворог знав, що ми кинемося розв’язувати проблему, от і нав’язав Медведчука в переговорну групу. Порошенко згодом зрозумів, що зробив помилку, повіривши, що з ворогом можна домовитися, і Медведчука з мінської групи прибрав. Але на те путін і пройшов школу КДБ, щоб уміти нав’язати Медведчука, а потім використовувати це вже проти самого Порошенка, розганяючи фейки, нібито він ледве не ліпший друг кума Путіна.
Пам’ятаєте фільм, знятий, здається Казанським, де прям на заставці поруч дві фотографії -Медведчука й Пороха. Ви навіть, якщо фільм не бачили, то чули про скандал, який вчинився, коли Положинський опублікував цей фільм у себе на сторінці. Йому тоді добряче прилетіло від людей. Обтирався довго.
Потім ця темка якось пригасла. Люди трохи із пропаганди злізли, і Порошенко місцеві вибори потужно провів. І рейтинг почав нормально так зростати. У той час, як у Вови стрімко котився в дупу. А тут ще й ОПЗЖ, як на дріжджах, підходить, і сміє на найвеличнішого бруд лити зі своїх телеканалів.
І посиділи так усі Вовкині бенефіціари. Подумали. Пожурилися, що скоро Порох повернутися в крісло президента зможе. І підсцикувати почали. Бо точно знають, що цього разу він їх уже точно по камерах порозсаджує. Другий раз він уже таких толерантних помилок не припуститься.
І вирішили терміново рятувати ситуацію. Як? Пам’ятаєте, що протягом двох років у нас ворог зник? Ну не стало його і все. Якась «та сторона» була, а ворога не було. І війни не було. Просто обидві сторони пострілювали.
Але раптом знадобилося повертати рейтинг. А як його повернути? Який безпрограшний спосіб повернути довіру виборця? Правильно. Маленькі «пабєдоносні» війни. Ну, не спішіть кривитися. Я сама знаю, що Вова ще той воєватєль. Але ви помітили, що він раптом ні з того ні з сього почав нести марення про те, що от він Крим би точно захистив. Умер би. Але не здав врагу.
Це і був початок «пабєдоносной» кампанії. Але ж для неї потрібен чіткий ворог і демонстрація, що ти з ним борешся. От і отримайте – блокування путінських помийок! От вам і війна, і для суспільства чіткий ворог, проти якого тяжко, але впевнено бореться головнокомандувач.
Ну, а як же впливати на Порошенка? А дуже просто. Дістають зі скрині метод минулих кампаній і просто агресивно приліплюють прізвище Порошенка й Медведчука в один контекст. Такий собі прийом «зв’язки», коли два концепти згадують поруч і вживають їх як синоніми, по суті, як ідентичні замінники один одного. Щоб мовець наступного разу, почувши слово «Медведчук», одразу асоціативно згадував і Порошенка.
Причому це сталося якось одномоментно: ця зв’язка двох прізвищ полізла з усіх щілин. Вова ж тепер типу патріот, а отже, потрібно відібрати це патріотичне поле в Порошенка. Для цього з Пороха тепер ліплять колаборанта, який любить Медведчука. Ну здавалося б, як можна в такий брєд повірити, але я не сумніваюся в наших людях і їхній мозковій активності.
І от сьогодні просто жирнючий маркер.
Спочатку відосик, у якому Вова розказує, як у танку горів на фронтах боротьби з Медведчуком, а потім заявляє, що на каналах Порошенка показують ворогів.
І буквально зразу в ефір виходить програма Шустера. І це така пропагандистська пєсня, що просто аж за скабєєву невдобно. Вона нервово курить. Бо на фоні шустерівської пропаганди, вона просто свята та божа.
Ефір був задуманий також для реалізації цих двох напрямків:
1) показати, як воінствующій Вова веде війну проти ворога; зверніть увагу – навіть картинку з виборчим брендом повернули “ЗЕ! Санкції”;
2) створити зв’язку двох ворогів в одне ціле – тобто приліпити прізвище Порошенка до кума Путіна, аби потім витягувати з глядачів рефлекси, як у собаки Павлова.
Гордон гавкає: «Парашенка і Мєдвєчук – єта адна банда. Калабаранти, тєрарісти, фашисти».
Потім виходить Антошка Геращенко і підгавкує те саме. Деякі гості із завидною регулярністю періодично кидають ці тези в ефір. Причому тези однаковісінькі, одними словами сказані. При цьому образ гуру створено Кравчуку, який з’являється зі своєї пенсіонерської барлоги в кожній програмі і розказує, як нада жить і блокувати канали медведчука, хоча сам все життя був у його колаборантських партіях, і я сумніваюся, що їхня давня любов в один момент зникла.
Потім із якогось нафталіну дістали Донія, який весь час мовчав, аж раптом йому, прям як хедлайнеру на концерті, надали право сказати завершальне слово. Ну ви, мабуть, здогадалися про що там було. Все стабільно: «…А при якому, дітки, президенті вот ето вот всьо,всі вороги прийшли, і канали оці, і взагалі все, і земля на земну вісь налетіла? А от, дітки, і при Порошенку. Оце все Порошенко. Напав на нас Порошенко, війну веде Порошенко. У тому, що жінки мене не люблять, а Вову люблять, теж винен Порошенко…
І Гордон йому за кадром знов підгавкує, що, мовляв, правільна, оні же адна банда. Да. і то, что я інтерв’ю у тєраріста брал, єто мєня тоже Парашенка заставіл.
Отже, всю програму колпашать ОПЗЖ і їхні телеканали, доводять їхній образ просто до МЕГАзла (чого раніше ніколи не робили), накачують глядача страшенною ненавистю, а потім у підсумку виводять, що в цьому ЗЛІ винен Порошенко! І саме на цьому моменті завершують програму, щоб глядач пішов спати зі страшною думкою про Пороха як мегазло! От як треба вміти!
Хто там ближче до Росії, перевірте – Скабєєва, часом, не застрелилася.

Додайте свій відгук

Next Post

П’яний за кермом та конфлікт з поліцією: Кабмін збирається звільнити заступника віцепрем’єра Уруського Немілостівого

Пт Лют 12 , 2021
Шмигаль запевнив, що в уряді немає недоторканих. Кабінет міністрів збирається на позачергове засідання зранку 21 січня, щоб розглянути питання звільнення заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого. Фото: comments.ua Про це у Telegram повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Читайте також: Зрадник Зеленський купує вугілля з ОРДЛО через РФ та […]