Золотий душ у Львівській мерії Садового

Наприкінці травня цього року чиновники оголосили тендер на змогу офіційно помитися в міськраді. На першому поверсі будівлі Львівської міськради планували облаштувати чоловічу та жіночу туалетні кімнати з невеликими душовими кабінами, на що передбачили 753 тис. грн з бюджету міста.

Як наголосила директорка міського департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик, таке рішення прийняли через те, що тепер значна частина працівників мерії добирається на роботу велосипедом, а також зважаючи на те, що на 1-му поверсі будівлі є лише одна туалетна кімната. Але невдовзі, після розголосу в ЗМІ, Львівська міськрада зупинила роботи з облаштування в Ратуші туалетних кімнат з душовими.

Договір з підрядником розірвали, не пояснивши причин такого рішення. Також міський голова Львова доручив сектору доброчесності проаналізувати проведення тендерних процедур.

Додайте свій відгук

Next Post

Віктор Шакирзян - кримінал, корупція та Рівне разом з Курисом (ВІДЕО)

Ср Лис 11 , 2020
“На вибори в мери Рівного Віктор Шакірзян вже витратив 3 млн. доларів. Це на місто з населенням 240 тис.. В цілому за Шакірзяна проголосувало 12 411 виборця. Витрати – 242$ на людину. Звідки гроші? Давайте розберемось.” – розповідає на своєму каналі блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко: Переглядів: 3 237 Читайте також:Пінополістирол […]