Злив листування. Гончарук та Нєфьодов хочуть позбутись старих “рєшал” на митниці та поставити своїх

На цей раз невідомі (а може і відомі – поки рано карти розкривати) злили в мережу листування прем’єр-міністра Гончарука та головного митного начальника тов. Нефедова.

Ну що вам, братці, сказати? Зміни в країні – у наявності. Коментарі, корупція не викоренена – пацани обговорюють, як їм позбавитись старих “рєшал” і перенаправити потоки в свої кишені.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та керівник Митної служби Максим Нєфьодов попереписувалися на цілий скандал.

В інтернет потрапила переписка де Прем’єр просить Нєфьодова зустрітися з «потрібною людиною» і владнати питання по митниці. «Потрібний чоловік має» кілька імпортних фірм, і допоможе прибрати від «годівниці» так званих «рішал» з народного фронту і пропонує пригодитись на місцевих виборах.

Додайте свій відгук

Next Post

Кузовной ремонт — почему не надо тянуть?

Чт Лис 14 , 2019
С наступлением дождей, туманов и ранней темноты увеличивается вероятность аварий на дорогах. А значит, ваш автомобиль может пострадать в результате ДТП, пусть и небольшой вмятины. Большинство водителей дискомфортно чувствуют себя в поврежденном автомобиле. Переглядів: 14 255 Читайте також:Шлюбний договір від компанії «Флагман» допоможе подружжю захистити шлюбні відносини"Няня" для Голови Служби зовнішньої […]