Україна на грани дефолту: хто за півроку витратив десятки мільярдів з бюджету і обікрав українців – аналітика.

Перше що треба згадати це як місцеві бюджети позбавляли фінансування. Про неприпустимість таких дій та загрозу розвитку місцевого самоврядування, зупинку соціальних та інфраструктурних проектів неодноразово заявляли, і народні депутати з бюджетного комітету, і голови українських міст – Віталій Кличко та Борис Філатов.

Вже тоді було зрозуміло що готується величезна афера від зе-команди.

Згадаємо лист голови офісу президента Андрія Богдана Кабміну про припинення фінансування місцевих проектів по всій Україні – з мотивацією «оцінити корупційні ризики і оптимізувати витрати».

Тоді кошти були на все, а після «оцінки і оптимізації» чомусь різко зникли.

Тобто величезна частина бюджету (десятки мільярдів) вже кудись зникла.

Також варто згадати аферу з оборонним бюджетом коли всі гроші непрозоро були передані в РНБО та припинення кабміном фінансування субвенцій соціального захисту.

Чи не забагато всього за такий короткий проміжок часу?

Зараз зе-команда хоче провернути нову аферу з продажу землі сільськогосподарського призначень – за гроші виборців команди Зеленського. Складно повірити, що вони пішли на таку тупу схему, але вони це зробили.

Команда яка причетна до бюджетних махінацій це звичайне ОПГ яке контролюється Коломойським.  А голову офісу президента Богдана вже називають новим «Сашей Стоматологом» який заробляє свій першій мільярд.

Далі проаналізуємо хто входить в ОПГ Коломойського яке займається грабунком українців.

Коломойський — олігарх, який вкрав у українців через Приватбанк 5,5 млрд $

Частина вкрадених грошей Коломойський вклав в побудову організованого злочинного угруповання метою якої є рейдерство, прихватизація державних підприємств, проштовхування в політикум України своїх подільників використовуючи вплив на владу і свій телеканал дезінформації «1+1».

Люди Коломойського, такі як відомі «медійники» Дубинський і Ткаченко з фейк-ньюз каналу «1+1» або колишній співробітник Приватбанку який створив Приват24 Дубілет пройшли за списками партії «Слуга Народу».

Як так вийшло, що скандальні «фейкомети» рівня Кисельова і Скабеевой з «1 + 1» — Дубинський і Ткаченко, а також інші не менш одіозні люди Коломойського опинилися в списках «Слуги народу»?

Все просто:

Зеленський це постійний бізнес-партнер Коломойського. Саме Коломойський вивів Зеленського на рівень кандидата в президенти надавши свій майданчик для розкрутки — канал «1+1», фінансування, охорону, автомобілі та багато іншого, що ми мали можливість спостерігати під час передвиборної компанії.

І навіть зараз Зеленський продовжує таємно зустрічатися з Коломойським, що зафіксували журналісти «Схем».

Зеленський не просто «зобов’язаний», він винен Коломойському. І Коломойський не упустить шанс цим скористатися.

Я змушений констатувати, що до грудня 2019 року сталась повна узурпація влади в Україні цим злочинним угрупованням.

Почнемо з кабміну

Гончарук (прем’єр-міністр)

У нього завдання:

— повернути активи Коломойському, зняти арешти з боргів,
— виділяти бюджети на «розпил» Коломойському
— створити схеми вигідні підприємствам ІВК (такі як тендери, компенсації, електроенергія з РФ)

Відомо, що Гончарук перед своїм призначенням зустрічався з Коломойським. Так би мовити, пройшов «співбесіду». Хоча він і намагається дистанціюватися від олігарха щоб не викликати суспільний резонанс проте він і не проявляє ніяких рухів в сторону повернення Україні вкрадених мільярдів. Поки Гончарук займає в цьому питанні вичікувальну позицію.

Проте ми пам’ятаємо, що раніше Гончарук заявляв про те, що «потрібно шукати компроміс з Коломойським».

Питається який компроміс можна шукати з людиною, які вкрали 5,5 млрд $ в українців.

Слова Гончарука: «Я повністю переконаний, що зараз нам потрібно зосередитися на зростанні і шукати спільні рішення, а не витрачати наші ресурси на знищення один одного. Тому я дуже позитивно ставлюся до будь-якої риториці, спрямованої на пошук компромісу»

Дубілет (міністр Кабміну і колишній IT-директор «Приватбанку», іт-складова фінансової піраміди)

Після націоналізації Приватбанку на вкрадені з Коломойським гроші створює монобанк.

Його основні завдання:

— провести перепис населення з метою отримати персональні дані для залучення в нову фінансову піраміду монобанк.

— створення адресних інформаційних атак через соцмережі на населення.

Зверніть увагу на його інтерв’ю німецькому виданню Дойче Велле де він по суті говорить, що не потрібно було проводити реприватизацію ПриватБанку, а потрібно було домовлятися з Коломойським. Тобто на його думку потрібно було продовжувати спостерігати як Коломойський грабує українців.

Дубілет це повністю лояльний і залежний від Коломойського чиновник. Посаджений Коломойським в крісло міністра.

Ткаченко (депутат СН, координатор київських депутатів від СН у Верховній Раді, екс-гендиректор фейк-ньюз каналу 1 + 1)

Його завдання в даному ОПГ

— Інформаційна підтримка та агітація за кандидатів Коломойського в політику і владу.

— чорний PR, створення компромату на опонентів, створення спотвореної інформації, відбілювання і прославляння людей потрібних Коломойському.

— виправдовування схем Коломойського з пограбування, зради, капітуляції та здачі України.

Тобто повний набір завдань Гебельс ТВ «1 ​​+ 1».

Зараз Ткаченко ініціює закон який по суті атакує свободу слова в Україні та вводить кримінальну відповідальність за «наклеп», а також блокування інтернет-ресурсів.

Питання тільки в тому, хто буде визначати, що є «наклеп»? Він разом з Коломойським?

По суті, ми бачимо рух в сторону тоталітарної держави на подобі Російської Федерації.

Дубинський — (депутат СН) та медіакіллер.

Його завдання — так звані «розслідування» проти ворогів Коломойського і відбілювання його ставлеників.

Ну і відповідно медіа шантаж, медіа провокації. Чим, власне, він і раніше займався.

Не дарма його мер Дніпра Борис Філатов назвав «говорящою жопою Коломойського»

У Дубинського зараз величезна кількість активів (машини, квартири, будинки) оформлені на маму і дружину. Дубинський довести походження своїх активів звичайно не може. Так він це і не робить оскільки на «100% свій» генпрокурор Рябошапка розслідувати справу, по крайній міре, про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах відносно депутата «Слуги народу» не буде.

Як ми бачимо, працює кругова порука в ОПГ Коломойського.

Медіа кілер Дубинський, користуючись статусом журналіста, і майданчиком «1 + 1» наданого Коломойським, знищує репутацію політиків, посадових осіб або бізнесменів на замовлення. І це оплачується за досить високим тарифом.

Дубинський один з тих, хто працював з компрометації Порошенко і його команди під час конфлікту з Коломойським, а також знищував репутацію Валерії Гонтаревої. А оскільки без такого знищення марно було б навіть мріяти про переговори держави з Коломойським по Привату, а на кону в цій справі мільярди доларів, і такого роду послуги йому оплачувалися дуже щедро.

Заробивши свої «30 поганих срібників» Дубинський став подільником Коломойського в нанесенні величезних збитків Україні, як, втім, і інші «медіадеятелі» каналу «1 + 1» — Олександр Ткаченко, Наталія Мосійчук, Алла Мазур, Соломія Витвицька та інші.

Безумовно центральне місце в схемі Коломойського займає сам Зеленський, якого ІВК розкрутив за вкрадені в українців гроші на каналі 1 + 1 як «аватарку» Голобородько до рівня президента. А тепер через нього реалізує схеми своєї злочинної організації.

Як ми знаємо, Коломойський фінансував паралельно кілька кандидатів і розглядав Зеленського як другого технічного кандидата для Юлії Тимошенко.

Тобто навіть ІВК не припускав, що «український нарід» виявився настільки дурний що вибере «аватарку» Голобородька президентом і це стало його джокером.

Роль Зеленського — грати роль «президента» і так сказати «дурити» Українців, а реально забезпечувати можливість ОПГ Коломойського при владі організовувати схеми пограбування України.

Що стосується силовиків — МВС, ГПУ, ДБР, НАБУ, СБУ. То вони об’єднані декількома завданнями:

— не чіпати і відмазувати всіх з групи ІВК — «Слуг народу», сприяти поверненню Приватбанку і активів Коломойського, сприяти новим рейдерським атакам і схемами ІВК.

— Переслідувати добровольців, волонтерів, активістів Майдану, неугодних військових і політичних опонентів.

Що ми і бачимо зараз по відвертої фальсифікації справи вбивства журналіста Шеремета

Верховна рада «Слуг народу» знаходиться в ручному управлінні верхівки «Слуг народу» і відповідно Коломойського.

Окремо слід згадати такого політичного афериста, також людину Коломойського як Корбан — який є реальним «смотрящим» по Дніпру від Коломойського.

Зараз проти законно обраного мера Дніпра Бориса Філатова і його оточення силовики порушили цілу низку кримінальних справ і реально містом керує «смотрящий» Корбан. Така ж схема призначення губернаторів Коломойського по всій Україні в тому числі захоплення влади в Києві.

А тепер по Києву.

Тут у Коломойського свої люди яких він активно просуває — Ткаченко, Пальчевський — відвертий представник «русского мира», Гусовський — «епічний корупціонер» якого навіть з Самопомочі вигнали за корупцію і нанесення репутаційних втрат партії, Вавриш — забудовник, один Богдана. Це перспективні «смотрящіє» від Коломойського.

Силовики з подачі Коломойського і його людей — глави офісу президента Андрія Богдана і колишнього зам. глави адміністрації Януковича — Портнова, активно риють під Кличко, «1+1» ллє бруд і намагається дискредитувати Кличко за допомогою фейків.

Атака на Кличка здійснюється за допомогою 11 справ + вкидання і фейки, а також прийняття закону від «Слуг» який позбавляє киян самоврядування. Закон само собою прийнятий під «смотрящих» Коломойського.

Резюмуючи можна сказати, що йде планомірний цілеспрямований захват влади ОПГ Коломойського метою якої є реванш і знищення досягнень Майдану, повернення в обійми мишебратского народу, так званий «мір» з «агресором» і здача національних інтересів, знищення свободи слова в Україні,  згортання демократії та побудову поліцейської держави.

Все це з метою збагачення Коломойського і його ОПГ за рахунок грабунку українців.

За матеріалами блогу відеоблогу Ярослава Бондаренка

Додайте свій відгук

Next Post

У Шостці вже відбувся новорічний волейбольний турнір на кубок «Ванта»

Сб Гру 21 , 2019
Сьогодні у Шостці вже вчотирнадцяте відбувся традиційний новорічний турнір на кубок «Ванта». У моєму рідному місті зібрались найсильніші команди і найкращі волейболісти з різних куточків Сумщини. Переглядів: 14 822 Читайте також:Переяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та отримати там роботуЩо не так з будівництвом метрополітену у Дніпрі […]