Як депутати від “Свободи” Петро Кузик та Володимир Назаренко заробляють на скверах

Депутати Київради від ВО «Свободи» сотнями штампують проекти рішень про створення скверів на перспективних для забудови ділянках. Як стверджують фахівці, таким чином в багатьох випадках створюються умови для того, щоб банально «доїти» забудовників, – повідомляє Громадсько-аналітичний портал “В Україні”

Аналіз діяльності депутатів Київради показав, що вони встановили рекорд зі створення скверів і розриву договорів з орендарями земельних ділянок. Так з висоти пташиного польоту виглядає боротьба столичних депутатів за «збереження «зеленого Києва».

Тільки за останні роки з більш ніж 1,6 тис. внесених депутатами проектів рішень близько півсотні стосуються створення скверів, ще 150 – розриву договорів оренди земельних ділянок під створення скверів.

Форму прийнятих рішень Київради знайшли 150 проектів. Така активність депутатського корпусу і далі продовжує набирати обертів.

Іншими словами, фактично третину ініціатив депутатів спрямована саме на вирішення «скверного» питання. У той же час проектів рішень, пов’язаних, наприклад, з утворенням (облаштуванням території шкіл, будівництвом нових або проведенням різних освітніх заходів під егідою Київради) – всього 29 за останні три роки.

В абсолютних передовиках не тільки за проектами, але і по проведеним в сесійній залі рішенням, є депутати ВО “Свобода”. Якщо в середньому на одного депутата “Солідарності” припадає трохи менше 5 проектів і рішень, що стосуються скверів, то на одного «свободівця» – цілих 12.

Серед “скверних” передовиків в самій “Свободі” – Ігор Мірошниченко, Володимир Назаренко, Петро Кузик, Михайло Будилів, Прохор Антоненко та Володимир Бохняк (останній, якщо вірити його декларації , продукує пачками проекти рішень про створення скверів по всьому Києву в перерві основної діяльності – з 2015 року він працює комірником на складі компанії “Вест логістик”)

Як видно з пояснювальних матеріалів до проектів «скверних» рішень, основою їх ініціювання як під копірку виступає «праведний гнів жителів» проти забудови мікрорайону. Однак при більш детальному розгляді видно, що основу цього гніву складають дії одних і тих же активістів на пару з громадськими організаціями незалежно від району Києва.

У своїй основній масі діяльність таких активістів і організацій зводиться до нагнітання ситуації навколо будівництва з найчастіше підозрілої втратою інтересу в певний момент, що наводить на думки про «полюбовне» розв’язання питання із забудовником.

У мережі предостатньо інформації про діяльність Лідії Гончаренко (ГО «Барви життя») по будівництву на вул. Жилянській, 120Б, яка таки була завершена; активіста Михайла Ковальчука, Аліни Семенової, Нардепа-хабарника від «Слуг Народу» Олександра Юрченка (в минулому «свободівця»), який активно «перешкоджав» будівництва нині побудованого ЖК «Soho» по вулиці Деміївській, 13, Юрія Федоренка – голови ГО “Твердиня”, який зараз балотується в Київраду від “Слуг Народу” т.д.

На фото (зліва направо): Мірошниченко, Юрченко, Семенова

Не цураються «атакувати» забудовників і самі депутати Київради, як один з фігурантів списку вище – депутат Назаренко, який постійно потрапляє на цьому підґрунті у вкрай негарні історії, які кидають тінь на всю фракцію.

Наприклад 9 вересня цього року компанією ИнтерГалБуд, на своїй сторінці було опубліковано звернення до президента України. У відкритому листі йшлося про дії псевдо активістів які вимагають кошти у розмірі 300 000 у.е. за кожний об’єкт будівництва, перешкоджаючи будівництву, та завдаючи збитки репутації компанії.

Також 2 квітня 2020 року на сайті інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», повідомили, що близько 14:00, на будівельний майданчик по вул. Олени Теліги 25 прибула група молодих людей в масках на чолі з депутатом Київради Володимиром Назаренко. Молодики блокували в’їзд техніки й, таким чином, перешкоджали будівництву ЖК UNO City House інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ».

Ще один випадок було зафіксовано ще в 2018 році. Назаренко влаштував погром на будівельному майданчику компанії «ZIM Capital Group».
Тоді група так званих активістів з ГО “Сокіл” увірвалася на будівельний майданчик ЖК “Парк Ленд” на вулиці Юнацькій з метою заблокувати будівництво.

Учасники акції, озброєні спецзасобами, холодною і травматичною зброєю трощили майно і техніку, били будівельників і охорону, погрожували представникам компанії-забудовника і чинили опір правоохоронцям.

В результаті зіткнення травми отримали двоє будівельників, один з яких потрапив до лікарні у важкому стані. Спочатку Назаренко вимагав 100 квадратних метрів
комерційного приміщення в обмін на “спокій”, а потім ще і $400 000.

Володимир Назаренко з однопартійцем Петром Кузиком

Також представники компанії розказали що це не перша спроба пана Назаренка перешкодити законному будівництву. Протягом останніх двох тижнів він неодноразово з’являвся біля об’єкта з необґрунтованою, протиправною вимогою зупинити будівництво. Сьогодні ж прийшов з підкріпленням.

Назаренко і надалі продовжує кошмарити “Обрій”

Раніше розслідування про “діяльність” депутата Київради Володимира Назаренка, – виклав на своєму каналі Youtube блогер-розслідувач Ярослав Бондаренко

Ще один фронт «Свободи» – протидія прийняттю детальних планів територій (ДПТ) Києва, які й покликані дати відповідь на питання, де повинен стояти будинок, а де – розбитий сквер.

Наприклад, в кінці 2017 року Київрада кілька разів намагався узгодити ДПТ в межах бульвару Вацлава Гавела (І. Лепсе), вулиць Суздальської, Академіка Білецького та залізниці. «Свободівець» Назаренко, за даними ЗМІ, протягом п’яти годин перешкоджав роботі містобудівної-архітектурної комісії міськради, вимагаючи виключити з порядку денного три питання про затвердження ДПТ. Аналогічно «свободівці» всіляко перешкоджали твердженням ДПТ в межах вулиці Васильківська та Голосіївського проспекту, яким передбачалось вирішення таких важливих для мікрорайону питань, як реконструкція дитячих садків № 157, 221, 439, 658 і будівництво нового садочка по вулиці Сеченова, 9, а також реконструкція школи № 186.

Але за інформацією редакції Назаренко не є самостійною фігурою. За ним стоїть інший депутат від ВО «Свобода» Петро Кузик. Саме Кузик дає вказівки Назаренку та спрямовує його. А при виникненні проблем у Назаренка їх «вирішує».

Петро Кузик

Як повідомляли неодноразово забудовники Петро Кузик неодноразово приїжджав на різні об’єкти будівництва коли у Назаренка виникали проблеми. Наприклад якщо охорона виявиться достатньо міцною і покладе Назаренка разом з його «активістами» обличчям в землю.

Також раніше, прес-служба партії “Свобода” заявляла, що її київське крило готове протидіяти утвердженню в Києві 200 ДПТ (Детальних Планів Територій), які намітили депутати інших фракцій, поки пишеться новий Генплан.

Очевидно, що комусь вигідно «ловити рибу в каламутній воді», залишивши питання планування забудови Києва невирішеним, адже тоді з’являється можливість піднімати питання «скверобудівництва» знову і знову.

Як відомо, представники ВО “Свобода” “вивалилися” з центральних органів влади в кінці 2014 роки після шлейфу скандалів, які переслідують їх до сих пір, що багато в чому не дозволило цієї одіозної політичної сили подолати 5% бар’єр на виборах до ВР.

Очевидно що і на місцевих виборах в першу чергу в Київраду ця політична сила через низку гучних скандалів не пройде.

Судячи з тактики “Свободи”, партійна каса за минулі роки спорожніла, через що з 2017 р міг бути запущений “поганий стартап” (за чутками, розмір відступних для забудовників, які дозволяють «вирішити» подібне питання, варіюється від 100 тис доларів до 300 тис доларів).

І на підтвердження цих слів відразу кілька великих забудовників вже неодноразово звинувачували депутатів від скандально відомого ВО “Свобода” в тому, що вони таким чином банально шантажують бізнесменів.

– Андрій Рибак, журналіст порталу “В Україні”

Додайте свій відгук

Next Post

Пальчевський критикував Супрун, а тепер веде до міськради Одеси її «зашкварених» прихильників на чолі з Дубініною, – ЗМІ

Ср Жов 7 , 2020
Андрій Пальчевський взяв до списку кандидатів від своєї партії «Перемога Пальчевського» до Одеської міської ради Владлену Дубініну — затяту прихильницю ненависної йому медицинської реформи та Уляни Супрун. Переглядів: 2 111 Читайте також:Памятники з граніту оптом і в роздріб від Granit-Beliak.comМакрон ініціював створення фонду для купівлі Україною зброї у виробниківЕпоксидні смоли з […]