Троє “слуг” увійшли в проросійську партію в ПАРЄ

Народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Скічко став членом групи соціалістів у Парламентській Асамблеї Ради Європи, яка підтримувала повернення делегації Росії в орган.

До її складу від української делегації увійшли депутати від “Слуги народу” В’ячеслав Медяник, який недавно став фігурантом корупційного скандалу і обіцяв “вирішити” питання з НАБУ і ГПУ одному зі своїх знайомих, колишній шоумен Олександр Скічко та голова комітету з питань зовнішньої політики Олександр Мережко , який не так давно змінив на посту скандального Богдана Яременка.

Крім членів “монобільшості” до складу групи соціалістів, демократів і зелених увійшли депутати від “Опозиційного платформи – За життя” Юлія Льовочкіна і Олег Волошин.

Вищевказана група ПАРЄ відома тим, що підтримує Росію і голосувала за повернення її делегації до складу органу. Попередній склад місії України в Парламентській Асамблеї жорстко критикував лідера соціалістів, демократів і зелених Ліліан Морі Паска за їх проросійські погляди.

Додайте свій відгук

Next Post

На Шосткинской ТЭЦ цена за отопление за будет снижена

Сб Лют 1 , 2020
Об этом сообщил народный депутат Украины Игорь Молоток: “На Шосткинской ТЭЦ меня заверили, что цена за отопление за декабрь будет снижена – Игорь Молоток Сегодня состоялась предметный разговор с руководством Шосткинской ТЭЦ по поводу пересчета цены на отопление для населения за декабрь, согласно правительственному постановлению. Переглядів: 9 142 Читайте також:Олександр Кацуба […]