Вадим Столар за допомогою своєї людини Михайла Наконечного намагається протягнути до Київради партію Пальчевського за рахунок голосів ОПЗЖ.

Про це повідомляє телеграм-канал журналістки Соні Кошкіної.

Вона зазначила, що у партії Пальчевського 4,4, і в Київраду політсила не заходить.

«Як ми знаємо, головним бенефіціаром проекту є Вадим Столар. Друга частина його інтересу сконцентрована в ОПЗЖ (він очолює міську організацію). А виборами займається стовідсотково його людина Михайло Наконечний. Так от. В даний конкретний момент Наконечному дана команда будь-якими правдами і неправдами затягнути Пальчевського до Київради. За рахунок ОПЗЖ)”, – написала Кошкіна.

За її словами, сценарій-відправка на перерахунок в базових для біло-блакитних районах міста: Солом’янському, Оболонському, Дарницькому.

“Так мило, правда?) Цікаво, мажоритарні акціонери ОПЗЖ – Льовочкін, Бойко, Рабінович – цю схему благословили?) Дружня взаємодопомога, так би мовити)», – зазначила Кошкіна.

Пізніше вона опублікувала оновлення – репостнула заяву ОПЗЖ про те, що результати ОПЗЖ на виборах Київського міського голови і Київської міської ради намагаються спотворити кримінальними методами.

«У заяві сказано, що готується крадіжка голосів. Лише не уточнюється, що тирити мають намір свої ж. Причому на користь Пальчевського). Союз жаби з гадюкою, він такий)). Я називала Дарницький, Солом’янський і Оболонський, а тут ще Шевченківський згадується”, – підкреслила журналістка.

“Більше пекла)”, – написала у своєму телеграм-каналі Кошкіна.