Будь-який ремонт квартири, косметичний чи євро, несе великі фінансові витрати. У багатьох людей, які вирішили оновити та відремонтувати кухню свого будинку, є обмежені ресурси. Тому дуже важливо заздалегідь спланувати бюджет на ремонт приміщення, щоб у майбутньому уникнути непередбачених сюрпризів. Команія remontdim.lviv.ua надає професійні послуги з ремонту квартир будь якої складності
З чого почати?
Планування бюджету – не така вже й легка справа. Тут важливо врахувати всі дрібниці та нюанси. Лише в цьому випадку можна скласти найточніший кошторис.
Для початку потрібно ретельно продумати майбутній дизайн інтер’єру. Якщо ви ще точно не визначилися із загальною картиною кухні, то пошукайте на просторах інтернету економ-класу , які вам сподобаються і підійдуть у фінансовому плані.
Читайте також:
Не варто шкодувати часу на повне продумування дизайну. У майбутньому такий серйозний підхід допоможе скоротити непередбачені витрати.
Другим кроком до складання кошторису стане масштабоване креслення вашої кухонної кімнати. Зобразіть схематично гарнітур, який ви підібрали. І продумайте, з якого боку його краще встановити.
Також сучасні 3D-програми допоможуть потрапити до віртуальної реальності вашої нової кухні. Вони дуже зручні та прості у використанні.
Вибирайте відповідний собі варіант і переходьте до другого кроку.
Крок 2 – «Складаємо кошторис та шукаємо на чому заощадити»
Тепер вам потрібно скласти список усіх будівельних матеріалів, які будуть задіяні під час ремонту. Тут дотримуйтесь конкретики. Пишіть точну кількість банок з фарбою, шурупів, болтів, малярських кистей та інших інструментів, які ви збираєтесь використати.
Далі, відвідайте магазин, де ви здійсните закупівлю товару, та уточніть вартість усіх позицій. Уточніть у адміністратора знижки та акції, що діють. Цілком можливо, що ви зможете вигідно отоваритися. Впишіть ціни в підготовлений кошторис та підрахуйте зразкові витрати.
Крок 3 – «Предбачимо непередбачене»
Як не крути, але додаткові фінансові витрати все одно будуть. Неможливо розпланувати все з точністю до карбованця. Дизайнери та проектувальники радять заглянути в чек-лист так званих «непередбачуваностей»:
- вивіз сміття;
- шурупи, гвинти, болти та інша фурнітура для кріплення меблів, мийки, стелажів, лічильника та інше;
- малярські кисті, валики, лотки, будівельні шпателі;
- наждачний папір та інші схожі інструменти;
- оплата дизайнерам та робітникам (якщо ви залучаєте сторонніх фахівців);
- спецодяг: комбінезони, рукавички, маски, захисні окуляри;
- подовжувачі та перехідники.
Такі дрібниці здатні відчутно вдарити по кишені. Тому візьміть на озброєння всі дрібні деталі, які вам знадобляться для ремонту.
Таким чином, ви зможете самостійно скласти кошторис та спланувати свій бюджет для оновлення кухонного інтер’єру. Дотримуйтесь цих простих правил, і ви зможете суттєво заощадити на непотрібних витратах. А ремонт у вашій новій кухні стане справжнім передчуттям того, що вийде.