«Бізон» – виробник якісних котлів

Паливне устаткування в інтернет-магазині «Бізон»

Спеціальне устаткування для опалювання будь-яких приміщень, яке можна придбати в компанії «Бізон», має значні переваги. Пропоновані нами агрегати економічні, оскільки тверде паливо, яке вони використовують — дрова або вугілля — зазвичай дешевше за газ або електроенергію. Крім того, котли на твердому паливі можуть працювати незалежно від централізованих систем постачання енергії.  Ще одна перевага паливного устаткування — це екологічна безпека, оскільки твердопаливні котли можуть використовувати поновлювані джерела енергії, такі як деревні відходи.

Яка продукція для опалювання робиться компанією «Бізон»

Для забезпечення тепла у своєму домі, офісі, складі або підприємстві компанія пропонує наступні види устаткування:

  • котли шахтного типу;
  • універсальні котли тривалого горіння;
  • пелетні котли;
  • теплогенератори;
  • теплоакумулятори;
  • комплектуючі для котлів.

Шахтний котел ґрунтується на принципі горіння палива у вертикальних камерах, що забезпечує ефективну передачу тепла. Котел тривалого горіння на дровах універсальний і економічний. Ці системи забезпечують ефективне опалювання і є чудовим вибором для домашніх і промислових потреб.

Буржуйка на дровах тривалого горіння, завдяки спеціальному дизайну і матеріалам, довго зберігає тепло і забезпечує максимальну ефективність згорання дрів.

Котел на пелетах працює на біологічному паливі, а саме деревних пелетах, що робить їх екологічно чистим і стійким джерелом тепла. Завдяки високій мірі стискування і низькому вмісту вологи в пелетах, котли подібної конструкції також забезпечують високу ефективність і економічне споживання палива.

Повітряний теплогенератор на твердому паливі демонструє високу теплопродуктивність і надійність в експлуатації. Ціна теплогенератора цілком виправдана. Пристрій, який накопичує і зберігає теплоту для подальшого використання — теплоакумулятор. Він може значно знизити енергоспоживання. У продажу також є комплектуючі для котла на твердому паливі. Вони включають пальник, паливну камеру, вентилятор, систему автоматики. А буферна ємність для котла — ключовий компонент усіх опалювальних систем.

Якщо ви звернетеся в наш інтернет-магазин «Котли Бізон», щоб купити твердопаливний котел, то ви знайдете на нашому віртуальному майданчику все для забезпечення якісного тепла в своєму приміщені й створення відповідного комфорту.

Додайте свій відгук

Next Post

Все про хонінговані труби від компанії "Альфасервіс Постач"

Чт Тра 2 , 2024
“Альфасервіс Постач” пропонує широкий спектр хонінгованих труб store.aspua.com/truba-khoningovana/ для гідроциліндрів та інших пневматичних систем. Ці труби виготовляються з високоякісних матеріалів і проходять спеціальну обробку для досягнення максимальної точності розмірів, гладкої поверхні та високої стійкості до зношування. Переваги хонінгованих труб: Висока точність розмірів: Завдяки хонінгуванню досягається максимальна точність внутрішніх розмірів труби, […]