Пальчевський знову намагається обдурити киян фіктивними рейтингами від контори “Рога і копита”

Бізнесмен, телеведучий і завсідник телеканалів Медведчука Андрій Пальчевський дивує мешканців віддалених від Києва регіонів своєю зовнішньою рекламою. Киян натомість намагається переконати у своїх шансах бути обраним столичним міським головою за допомогою замовних псевдорейтингів на зразок цього. Сумнівний центр «Інтер-Акція», який начебто провів соціологічне дослідження і з’ясував, що Пальчевський практично наздогнав Кличка, насправді робить це вже втретє. Перший раз був у березні, другий у травні. Хоча ще на початку серпня справжнє соціологічне дослідження давало Кличкові 41% голосів, а Пальчевському 9%.

Окрім фіктивних рейтингів Пальчевського, «Інтер-Акція» публікує й не менш сумнівні цифри щодо симпатій мешканців Дніпра: тут чинного мера Бориса Філатова начебто наздоганяє бізнесмен і місцевий політик Загід Краснов. Натомість справжнє соціологічне дослідження дає Філатову 41%, а Краснову 12%; до того ж, Краснова випереджає Олександр Вілкул, який був суперником Філатова на минулих виборах міського голови.

Додайте свій відгук

Next Post

Підвищення зарплат освітянам зупинили, бо не вистачає коштів, - Міносвіти

Ср Вер 9 , 2020
Ухвалена в 2019 році постанова уряду про поступове підвищення найнижчого окладу робітникам освіти до рівня чотирьох прожиткових мінімумів не діятиме Переглядів: 2 593 Читайте також:Що не так з будівництвом метрополітену у Дніпрі й кому вигідне затримання Микитася?Лишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензіїЗа домопогою якого обладнання можна діагностувати вади слуху?Сучасний […]