На оборудках з Держрезерву зробили свій бізнес десятки мародерів про відсутність масок та іншого медобладнання

Станом на 2019 рік у Держрезерві були мільйони медичних масок, десятки апаратів штучної вентиляції легень, тисячі ручних дихальних апаратів.

Про це народний депутат від фракції “Голос” Юлія Клименко написала у Facebook.

“До уваги прем’єра Дениса Шмигаля. У підпорядкуванні Кабінету міністрів є Держрезерв, який повинен бути подушкою безпеки для українців у складні часи епідемій, війн, голоду тощо, і коштує українцям сотні мільйонів на рік. Українці десятиліттями платять за Держрезерв лише на випадок ось таких ситуацій як коронавірус”, – заявила Клименко.

Вона нагадала, що станом на 2019 рік у Держрезерві були мільйони медичних масок, десятки апаратів штучної вентиляції легень, тисячі ручних дихальних апаратів, тонни спирту і багато іншого медичного обладнання.

“Передайте це все в лікарні, якщо воно є!”, – закликає урядовців Клименко.

Вона вважає, що після подолання коронавірусу Держрезерв підлягає тотальній реформі, бо вже давно не виконує своєї функції.

“Десятиліттями з Держрезерву крадуть мільйони доларів, на оборудках цього підприємства зробили свій бізнес десятки нечистих на руку ділків і мародерів”, – додала Клименко.

Додайте свій відгук

Next Post

Как Путин будет принуждать Зеленского к плану Ермака

Пн Бер 30 , 2020
Разные источники утверждают, что Ермак поначалу видел в пандемии коронавируса благоприятную возможность по-быстрому реализовать свой план. Переглядів: 8 406 Читайте також:Фініш для "Лелеки-100". Чому безпілотник у військах з 2015 р., а прийнятий на озброєння тільки заразПисьмові переклади документівЩо таке кріотерапія і для чого вона потрібнаФільтр бокс для кишенькових фільтрів від SeltonЯк […]