Геноцид українців продовжується: НКРЕКП скасувала пільговий тариф на електроопалення

Сьогодні має відбутись засідання НКРЕКП, на якому відповідно до п. 12 порядку денного, планується визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕ від 26.02.2015 № 220, згідно якої встановлювалася пільга для споживачів які використовували електроопалення. Передумовою рішення стала постанова КМУ від 28.12.2020 N1325.

Нагадаємо, що свого часу з метою зменшення використання газу населенням було запроваджено спеціальний тариф для побутових споживачів у яких встановлено електроопалення
До 3000 кВт — 90 коп/кВт (буде збільшено до 1 грн,68 коп/кВт)

Таким чином населення інвестувало в електрокотли 5-15 тис грн, оформлення відповідних дозвільних документів 20-50 тис грн (купівля відповідної потужності, оформлення такого виду опалення).

Деякі до цього часу сплачують кредити взяті під такі потреби

І зараз ви збільшуєте платіжку щомісяця на 2700 грн, хлопці ви це серйозно

Зеленський та Шмигаль роблять з українців жебраків та повертають на газову залежність країну, від кого, — здогадайтесь самі


Пізніше вже з’явилась інформація про скасування пільгового тарифу.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики й комунальних послуг, скасувала пільговий тариф для користувачів електричного опалення. Унаслідок цього воно подорожчає удвічі. Про це у Facebook повідомив адвокат Володимир Тимошин.

«Чергові «покращення». НКРЕКП видала нову постанову. З 06.01.2021 року скасовано пільговий тариф для споживачів, які користувалися електроопаленням», – зазначає Тимошин.

З першого жовтня до першого квітня діяв тариф 0,9 грн вдень і 0,45 грн вночі (за двотарифного лічильника) до 3000 кВт на місяць. Новий тариф становить 1,68 грн удень і 0,9 грн вночі. Якщо раніше, зі слів Тимошина, у зимовий період оплата становила в середньому 2500-3000 грн, то нині це буде 5000-6000 грн.

В Україні вже скасували пільговий тариф на електроенергію, тож перші 100 кВт*год струму подорожчають у 1,86 раза. Крім того, в уряді вже розробляють проєкт нового перегляду цін, який, імовірно, ухвалять після закінчення опалювального сезону.

Отже, зараз розглядається такий варіант:

  • із 1 січня ввести єдиний тариф – 1,68 грн за кВт*год (рішення вже ухвалено);
  • із 1 квітня (орієнтовно) або повністю скасувати контрольований тариф (якщо собівартість електроенергії буде до 2,1 грн за кВт*год), або підвищити ціну приблизно до 2 грн.

Додайте свій відгук

Next Post

Артем Семеніхін - розслідування діяльності мера Конотопу по розкраданню місського бюджету (відео)

Нд Січ 10 , 2021
Блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко провів розслідування діяльності мера міста Конотоп Артема Семеніхіна. За інформацією Бондаренко деякі фірми та чиновники комунальних підприємств знаходяться під слідством в з’язку з аферами на тендерах в місті. Переглядів: 2 101 Читайте також:Проти групи компаній Adelon та її власника Дмитра Коваленко розпочато брудну кампанію по […]