Богдан відпочиває у Туреччині і звідти розказує, що Майдан у Києві проплачений

Богдан і забудовник Вавриш полетіли на відпочинок.

Керівник офісу президента Андрій Богдан полетів до Туреччини на відпочинок із забудовником Андрієм Вавришем, якого називають «новим смотрящим за Києвом».

Про це повідомила журналістка Соня Кошкіна, яка поширила в соцмережах фото Богдана і Вавриша по прибуттю у аеропорту Анкари 3 жовтня.

Кошкіна зауважила, що наступного дня Вавриш зі своєю дружиною перебував у турецькій Каппадокії.

«…Є ще один знімок. В аеропорту Анкари в четвер (добиратися до Каппадокії – то ще пригода), на якому ми бачимо Вавриша і Богдана. Відомо, що вони дружать і, мабуть, глава ОП вирішив скласти компанію своєму другові в важливий для нього момент», – пише журналістка.

Під час відпочинку у Туреччині, Богдан у себе на сторінці у Facebook розмістив кілька зображень із ймовірною перепискою невідомих, в якій йдеться про те, що за участь у віче «Ні капітуляції!» його учасникам нібито пропонують гроші.

В коментарях до посту Богдана його користувачі Facebook скептично висловлюються про “викриття”.

Фото з листуванням назвали фейком, а дехто навіть продемонстрував, як це легко “намалювати”:

Вот и спалился: Богдан нарвался на критику из-за "проплаченного" митинга на Майдане (фото)

Також українці висміяли Богдана та назвали Людмилою Богдан – орівняли Андрія Богдана з дружиною втікача Януковича

Додайте свій відгук

Next Post

"Формула Ваврыша" - ни выборов, ни магистратуры - Зеленский тайно назначил Ткаченко Главой КГГА

Вт Жов 8 , 2019
Стало понятно, почему “Слуга народа” быстро приняла новый Закон о столице. Переглядів: 7 292 Читайте також:Леся Забуранна Слуга Медведчука допоможе Вавришу та Богдану провертати афери в КиєвіСанаторій Теплиця: переваги відпочинку в ЗакарпаттіЯк знайти кращого адвоката в Києві: Поради та РекомендаціїЗлочинний IBOX BANK Шевцової (Дегрік) позбавили ліцензії та ліквідують, але "ігорна мафія" […]