В якому віці слід розпочинати вчити англійську мову?

Батьки часто замислюються, з якого віку найкраще вивчати англійську мову?

Те, що англійська є необхідною для подальшого успішного розвитку дитини у сучасному світі, вже не є відкриттям для багатьох батьків. Всім відомо, що English  – міжнародна мова, а отже, вона стане у нагоді в навчанні і в повсякденному житті, у роботі і у подорожах.

Найчастіше сумніви з’являються у питанні: англійська з раннього віку? Чи краще почекати школи (шкільної англійської)? Виросте – тоді і вивчить?

Давайте спробуємо відповісти на ці запитання.

Деякі батьки опираються на власний досвід вивчення іноземної мови, знайомство з якою відбулося у них у шкільні роки. Їм запам’ятався непростий шлях оволодіння англійською у школі чи в університеті: переважно вивчення нудних текстів напам’ять та заучування слів, брак мовної практики, страх, невпевненість і нудьга. Звісно, вони не бажають такої долі для власної дитини і відтягують момент знайомства з англійською.

Та дарма! Бо вивчати мову у ранньому віці може бути надзвичайно цікаво та захопливо. А найголовніше – природно та легко! Вже на першому безкоштовному демонстраційному занятті у центрі Англійська Хелен Дорон у Львові батьки можуть переконатися, що такі ефективні методи вивчення мови існують. Детальніше про особливості методики можна дізнатися на офіційній сторінці курсів – https://helendoron.ua/lviv-syhiv/.

Вчені довели, що вивчення іноземної з раннього віку тренує дитячий мозок та розумові здібності. Малюк пізнає навколишній світ, розвиває логічне мислення та увагу, вчиться систематизувати інформацію.

Та, без правильного підходу складно досягти позитивного результату у вивченні англійської і малюку, і школяру, і підлітку.

Яким повинен бути правильний підхід на думку фахівців?

  1. Найкраще, щоб дитина вивчала мову у мовному середовищі, за принципом вивчення рідної мови. Ви здивуєтеся, як швидко та легко розумітиме дитина викладача, який говорить англійською та залучає її до веселої гри-навчання. Також, домашнє прослуховування відіграє важливу роль: фонове прослуховування не навантажує дитину, а створює їй комфортний доступ до мови в домашніх умовах. Helen Doron надає студентам велике різноманіття цікавих медіа ресурсів для слухання!
  2. Позитивна підтримка. Схвалення найменших успіхів дитини, дружня атмосфера заохочує її до подальшого пізнання, дитина виявляє інтерес та зацікавлення, легко повторює та вживає правильні слова та вирази, стає більш впевненою та рухається вперед. Вчителі на курсах англійської Хелен Дорон в мікрорайоні Сихів у Львові заохочують дітей до говоріння та хвалять їх за кожну спробу. Вони навчені тонко і опосередковано виправляти студентів у позитивному ключі, зберігаючи їхню вмотивованість та впевненість у своєму успіху.
  3.  Ретельно спланована навчальна програма англійської для дітей. Важливо, щоб навчальна програма була адаптована до потреб кожної вікової групи, до етапів розвитку дитини та рівня володіння англійською. Чудово, коли заняття наповнені пізнавальними іграми, музикою, піснями, сприяють поповненню словникового запасу, на заняттях активно застосовується говоріння, вправляються у розумінні, читання та написанні.

Тепер ви знаєте всі важливі моменти правильного підходу у вивченні мови! Не зволікайте, цікавтеся, які мовні курси для вашої дитини є у вашому районі міста, обирайте професіоналів та досягайте успіху!

Додайте свій відгук

Next Post

Холодні фонтани: магія льодяного спокою та свіжості

Сб Січ 20 , 2024
Холодні фонтани – це чарівні природні явища, які завойовують своєю красою та приносять відчуття прохолоди та свіжості. У цій статті ми розглянемо, що таке холодні фонтани, для чого вони призначені, як безпечно користуватись ними, як вибрати ідеальний варіант, різні види холодних фонтанів та їх походження, а також де можна придбати […]