Пластика короткої вуздечки статевого члена: особливості процедури та відновлення

Вроджені деформації та патології можуть призвести до того, що вуздечка статевого члена буде надто короткою. Що у свою чергу тягне за собою низку неприємних, у тому числі і болючих відчуттів, проблеми з ерекцією та статевим актом.

На щастя, сьогодні таку патологію можна поправити за одну процедуру, записавшись на пластику короткої вуздечки статевого члена. Давайте докладніше розглянемо, як проходить сама операція, наскільки вона є болісною і як можна допомогти організму швидше відновитися після процедури?

Як проходить пластика короткої вуздечки статевого члена

Незважаючи на те, що проблема та патологія з вуздечкою статевого члена починає проявлятися вже в підлітковому віці, проводять її виключно дорослим. Тобто необхідно, щоб пацієнт, як мінімум, досяг віку 18 років. При цьому деякі пацієнти продовжують тягнути з відвідуванням хірурга. Оскільки бояться болю та неприємних наслідків після процедури.

Сьогодні пластика короткої вуздечки статевого члена проводиться швидко та абсолютно безболісно. Тривалість її становить від 15 до 30 хвилин. Хірургічне втручання проводиться переважно під місцевою анестезією. Загальний наркоз у разі не требуется. Достатньо знеболити окремі ділянки, на яких проводитиметься операція.

Через 5-10 хвилин після введення знеболювального препарату лікар розсікає вуздечку та проводить її корекцію. На останньому етапі шкіру зшивають хірургічними нитками, які самі розсмоктуватимуться в процесі загоєння. При хірургічному втручанні вдається збільшити вуздечку до 15 мм.

Особливості відновлення після операції

Не менш важливим для організму є період відновлення після хірургічного втручання. Відразу після проведення пластики короткої вуздечки статевого члена хірург дасть всі необхідні рекомендації. Стосуються вони зазвичай:

  1. Гігієни. Необхідно правильно доглядати та промивати інтимні зони з використанням неагресивних нейтральних засобів.
  2. Медикаментозне лікування. Щоб уникнути ускладнення після хірургічного втручання, лікарі можуть призначити антибіотики. Також у ряді випадків хірург може рекомендувати вживання, наприклад, протизапальних або знеболювальних препаратів. Зазвичай їх потрібно пити курсом на 2-3 дні.
  3. Утримання від статевого акту до моменту загоєння дільниці.

Головне довірити проведення пластики короткої вуздечки статевого члена досвідченим фахівцям. Сіті Клінік – це команда кваліфікованих лікарів, які використовують сучасні технології та методи лікування різноманітних патологій. Фахівці гарантують відповідальний підхід та повний супровід на момент та після проведення пластики.

Додайте свій відгук

Next Post

Броньовані вхідні двері від SUPERDVERI.UA

Вт Кві 16 , 2024
Броньовані вхідні двері – це відмінний вибір для забезпечення безпеки вашого будинку. Броньовані вхідні двері в будинок мають міцну конструкцію, що забезпечує захист від вторгнень і злому. Ці двері зазвичай складаються зі сталевого каркасу, покритого спеціальним бронюючим матеріалом, таким як сталь або спеціальні композитні матеріали. Переваги броньованих вхідних дверей включають […]