Оригінальні подарунки для гостей на весіллі

Зазвичай дарувати подарунок на весілля необхідно молодятам, однак сьогодні ввійшло в звичку дарувати подарунки гостям які прийшли на весілля. Таким чином молодята хочуть подякувати друзям та рідним за те, що вони розділили з ними святкування цього прекрасного дня. 

Так що ж подарувати? Напевно, перш за все, в момент вибору подарунків майбутня сімейна пара думає про бюджет, але воно й не дивно. Адже необхідно обрати щось оригінальне, гарне, пам’ятне, універсальне, щоб підійшло кодному гостю та найголовніше бюджетне. Вкладаючи кошти в гарний декор для весілля https://vizzara.com.ua/, костюми, квіти, торт, дуже важко на чомусь зекономити і вибір подарунків для гостей не є вийнятком. Окрім того, щоб купить бутоньєрки для гостей https://vizzara.com.ua/uk/dir_bytonerki/, варто також подбати про їхні спогади. Ми б хотіли вам запропонувати кілька цікавих та універсалиних ідей які прийдуться довподоби всім гостям та залишать по собі теплі спогади про цей день.

Бутоньєрка Flowers purple

1. Солодощі. Цікавим та приємним подарунком є солодощі, особливо якщо підійти до упакування оригінально. Можна зробити замовлення на виготовлення шоколадок з власною етикеткою, а на етикетці надрукувати фото, чи теплі побажання від наречених. Не рідко також замовляють пряники та кекси, на пряниках роблять різні малюнки на замовлення та друкують фото прямо на глазурі. Цікавою подачею подарунку буде обгорнути його в мішковину та перев’язати атласною стрічкою.

2. Мило. Зараз популярним трендом стало виготовлення мила самостійно в домашніх умовах. Тож такий подарунок для гостей на весіллі точно не залишить нікого осторонь. Мило можна зробити фігурної форми у вигляді серця чи квітки.

3. Свічка. Свічки це один з головних атрибутів весілля, особливо якщо мова йде про весільні свічки для вінчання https://vizzara.com.ua/uk/dir_svechi_podsvechniki/. Однак, отримати в подарунок гарну свічку не відмовиться ніхто! Колір воску для свічок та форму можна обрати будь-яку за власним бажанням. Такий цікавий подарунок не лише подарує гарні спогади, але й вдало доповнить інтер’єр.

4. Календар чи листівку. Виготовити таку листівку можна власноруч технікою скрапбукінга, або ж замовити в принт центрі самостійно обравши вигляд. Можна розмістити на каленларі фото молодят, чи фото гостя, такий подарунок на довго запам’ятається та буде поряд протягом усього року.

5. Конфетюр. Досить незвичним подарунком буде баночка конфітюр. Це смачний, солодкий та корисний делікатес який прийдеться до смаку від мала до велика. Радимо обирати незвичні смаки, наприклад з смакои лаванди.

Загалом, будь-який подарунок для гостей буде приємною та цікавою несподіванкою, адже це свято молодят і вони мають отримувати подарунки. Підійдіть до питання сюрпризу оригінально, проявіть фантазію та запам’ятайте, що головним для ваших гостей буде отримати щасливі та незабутні емоції від вечора.

Додайте свій відгук

Next Post

Як продати квартиру? 6 ефективних порад

Пн Сер 1 , 2022
Додайте рекламу на найпопулярніші веб-сайти та подивіться, де вона буде відображатися Щоб знайти потрібний сайт оголошень, введіть в пошуковик кілька фраз, наприклад: «Продам квартиру»; «Оголошення щодо нерухомості». Виберіть веб-сайти для публікації, які відображаються у високих місцях у результатах пошуку. Ваш потенційний клієнт буде шукати квартиру так само. Продавці нерухомості діють за принципом, згідно з […]