Нове СБУ “кошмарить” київську владу. Використовуються корумповані судді – Бондаренко

“Реанімуються і старі, давно закриті справи, слідство за якими вже неодноразово заходило в глухий кут.” – Про це в своєму відеоблозі розповідає громадський активіст та блогер Ярослав Бондаренко.

“Наприклад, ще 8 жовтня 2018 року в ЕРДР були внесені відомості про відкриття кримінального провадження під № 42018110000000355 за статтею 191 КК України – привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Згідно мотиваційної частини рішень Віри Левко – слідчого судді з цього (і інших) справ УСБУ по м.Києву – фігурантом справи є начальниця управління освіти Дарницької РДА Євгенія Списовська, а також бухгалтер управління, яке вона очолює.

До речи суддя Віра Левко нешодавно звільнила активного учасника анексії Криму
Також раніше вона опинилась в центрі скандалу стосовно конфлікту інтересів через те що її бітько Пошва Богдан Миколайович є суддєю Верховного суду України при тому її чоловік – Левко Ігор Іванович у 2010-2011 роках був помічником прокурора Дніпровської прокуратури Києва, потім отримав свідоцтво адвоката і у 2015 році задекларував мільйон гривень доходу. (ред.)

Слідчий з особливо важливих справ Головного управління СБУ по Києву Денис Хоменко та його колеги (які списком вказані майже у всіх рішеннях Віри Левко) підозрювали керівництво управління освіти в тому, що вони перерахували бюджетні гроші компаніям, що робили ремонти в будинках шкіл, до того, як ці ремонти були завершені.

Обкрадати дітей на ремонтах в школі, як і на байдарках в спорті – це, звичайно ж, остання справа … Але, тільки в тому випадку, якщо вина підозрюваних доведена в суді. На жаль, подальше розслідування стало все менше схожим на боротьбу за світле майбутнє підростаючого покоління.

Історія поки що замовчує, яким саме чином фабула кримінального провадження про недороблених ремонтах в школах перетворилася в масштабну справу про закупівлі програмного забезпечення і високотехнологічного обладнання для ліфтового господарства Києва.

Не виключено, що через зовнішньої схожості київських шкіл з київськими ліфтами. Проте, така чарівна метаморфоза навіть для «Слуг Богдана Універсальних» викликає безліч питань. Але, давайте по порядку …

За даними відкритого реєстру судових рішень, слідчий суддя Дніпровського районного суду Віра Левко винесла у справі № 755/5833/19 всього 36 рішень з 11 квітня цього року (в середньому, майже по одному рішенню на тиждень). Ще в квітні йшлося про те, як, імовірно, крадуть гроші на школах Дарницького району. А вже в серпні цього року, слідчий з особливо важливих справ ГУ СБУ по Києву Дмитро Швиденко (колега Дениса Хоменко, про який згадувалося вище) переконує суддю Віру Левко в тому, що розкрадання були в закупівлях КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП «ГІОЦ»). Нарешті, в останніх судових рішеннях Левко у справі № 755/5833/19 і зовсім йде мова про розслідування Броварського райвідділу ГУ СБУ по Києву.

Іншими словами, підозрювані в кримінальній справі співробітників СБУ змінюються в залежності від настрою або від вказівок начальства. Звичайно, можливо, що з формальної точки зору такі слідчі маніпуляції і не є порушенням. Однак, з іншого боку, може здатися, що кримінальну справу і слідчий суддя просто допомагають співробітникам СБУ отримувати будь-які документи у процесі обшуків та інших слідчих дій, за принципом «може щось та вилізе».

Як правило, іноді все ж «вилазить». Ще б пак, якщо слідчий суддя дозволив сбушникам отримати доступ до тисяч документів. Адже повсюдну корупцію в нашій країні ще ніхто не відміняв і не поборов, не дивлячись на переможні тиради лейтенанта Баканова. І буде неправильно говорити про те, що всі фігуранти цих процесів є кришталево чистими.

Але, в той же час, така методика «килимових бомбардувань» стає дуже зручним механізмом для виконання політичного замовлення: будь-що-будь продемонструвати громадськості, що київську владу треба міняти, на, вже сумнозвісні, «нові обличчя», які крутять правоохоронцями та судами як своєю іграшкою. Не дарма ходять чутки про те, що Андрій Богдан може поміняти крісло керівника Офісу Президента на мантію глави Вищої Ради Правосуддя.

Важко вмістити в один ролик все зашквари зе-влади і їх дармоїдів з силових структур тому про інші епічні зашквари я вже розповім в наступних роликах” – наголошує блогер.

Додайте свій відгук

Next Post

Антон Кляцкий. Арахамия протянул на главу ГАСИ бывшего застройщика-кидалу, связанного с коррумпированными силовиками

Вт Лют 11 , 2020
Арахамия протянул на главу ГАСИ бывшего застройщика-кидалу, связанного с коррумпированными силовиками Глава фракции “Слуга народа” Давид Арахамия воспользовался шумихой вокруг увольнения министра регионального развития и строительства, а также мутной ситуацией вокруг отмены конкурса на главу Государственной архитектурно-строительной инспекции и уже согласовал у премьер-министра Алексея Гончарука новую кандидатуру на эту должность. […]