Навісні замки від компанії “740”

Замки навісні – це різновид замків, що кріпляться до поверхні дверей або іншого об’єкта за допомогою дужки. Замки навісні використовуються для захисту дверей, вікон, гаражних воріт, контейнерів, транспортних засобів та інших об’єктів.

Навісні замки бувають різних типів, залежно від матеріалу виготовлення, конструкції, механізму замикання та інших характеристик.

Матеріал виготовлення

Навісні замки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, зокрема:

 • Алюмінію – легкий і недорогий матеріал, але не відрізняється високою міцністю.
 • Чавуну – міцний і стійкий до корозії матеріал, але важкий і крихкий при низьких температурах.
 • Латуні – міцний і стійкий до корозії матеріал, але дорожчий, ніж алюміній і чавун.
 • Сталі – найміцніший матеріал, що забезпечує високий рівень захисту.

Конструкція

Залежно від конструкції, навісні замки бувають:

 • Універсальними – можуть використовуватися для будь-яких цілей.
 • Спеціальними – призначеними для конкретних об’єктів або цілей, наприклад, для гаражних воріт, контейнерів, велосипедів.

Механізм замикання

Навісні замки можуть мати різні механізми замикання, зокрема:

 • Циліндричний – найпоширеніший тип механізму замикання. Складається з циліндра з отворами, в які вставляються штифти. При повороті ключа штифти піднімаються і дозволяють повертати дужку.
 • Сувальдний – складніший механізм замикання, що складається з набору пластин (сувальдів). При повороті ключа сувальди переміщуються і дозволяють повертати дужку.
 • Дисковий – механізм замикання, що складається з набору дисків. При повороті ключа диски переміщуються і дозволяють повертати дужку.

Клас захисту

Залежно від рівня захисту, навісні замки поділяються на класи

Навісні замки поділяються на класи захисту в залежності від їхніх характеристик, які впливають на рівень захисту, який вони можуть забезпечити.

1 клас – це найнижчий клас захисту. Замки цього класу зазвичай мають простий механізм замикання, який легко піддається злому. Вони підходять для незначних об’єктів, які не потребують високого рівня захисту, наприклад, для дверей господарських приміщень.

2 клас – це середній клас захисту. Замки цього класу мають більш складний механізм замикання, який трохи складніше піддається злому. Вони підходять для дверей гаражів, контейнерів, які можуть бути об’єктом крадіжки або пошкодження.

3 клас – це високий клас захисту. Замки цього класу мають дуже складний механізм замикання, який важко піддається злому. Вони підходять для дверей квартир, будинків, складів, які можуть містити цінні речі.

4 клас – це найвищий клас захисту. Замки цього класу забезпечують найвищий рівень захисту. Вони підходять для особливо цінних об’єктів, наприклад, для банківських сейфів.

При виборі навісного замка слід враховувати не тільки клас захисту, але й інші фактори, такі як матеріал виготовлення, тип механізму замикання, розміри та інші характеристики.

Вибір навісного замка

При виборі навісного замка слід враховувати такі фактори:

 • Мета використання . Для яких цілей ви збираєтеся використовувати замок? Від цього залежить тип замка, його розміри та інші характеристики.
 • Рівень захисту . Який рівень захисту вам потрібен? Від цього залежить клас замка.
 • Матеріал виготовлення . З якого матеріалу повинен бути виготовлений замок? Від цього залежить міцність і довговічність замка.
 • Корпус . Якого розміру повинен бути корпус замка? Від цього залежить те, як добре замок буде триматися на поверхні.
 • Дужка . Якої довжини і форми повинна бути дужка? Від цього залежить зручність використання замка.
 • Механізм замикання . Який тип механізму замикання вам потрібен? Від цього залежить складність злому замка.

Компанія “740” пропонує широкий вибір навісних замків від відомих виробників. У каталозі компанії ви можете знайти замки різних типів, класів захисту, матеріалів виготовлення та інших характеристик. Замки компанії “740” відрізняються високою якістю і надійністю.

Додайте свій відгук

Next Post

Детские панамки оптом от производителя Talvi

Ср Січ 31 , 2024
Как выбирать оптового поставщика детских панамок Качество продукции Если вы ищете оптового поставщика детских панамок, первый аспект, на который следует обратить внимание – это качество продукции. Вашим клиентам нужны детские панамки, которые выдержат активные игры под солнцем, а также будут выглядеть отлично после многих стирок. Цены и условия сотрудничества Цена […]