Компанію «Глобалмані» підозрюють у відмиванні грошей і платежах на окупованих РФ територіях

Компанію «Глобалмані» підозрюють у відмиванні грошей і платежах на окупованих РФ територіях.
Головне управління по боротьбі з корупцією і оргзлочинністю СБУ проводить контррозвідувальні розслідування №3463. У зв’язку з ним, банки-учасники схеми вже отримали від Служби безпеки вимога надати інформацію про рух грошових коштів клієнтів компанії «Глобалмані» без рішення суду. Розслідування ведеться на підставі акта перевірки фінмоніторингом Нацбанку.

СБУшники вважають, що в 2018-2020 роки група осіб впровадила протиправні фінансові механізми, спрямовані на ухилення від податків і легалізацію (відмивання) брудних грошей в особливо великих розмірах.

Основні учасники схеми, за даними слідчих СБУ:

  • ТОВ «Глобалмані»;
  • «Сеттлпей»;
  • «Келсер»;
  • «Старлоджік»;
  • «Бейпей»;
  • «Релеб Трейд» та інші.

    Цікаво, що компанія «Глобалмані» до сих пір контролюється збіглим екс-міністром фінансів (часів президента Януковича) Юрієм Колобовим. Хоча, за даними з реєстру, фірма зі статутним фондом 15 млн грн належить Володимиру Карпову і Костянтину Тверітінов, прописаним в Києві. Але це підставні особи, звичайні «фунти».

GlobalMoney управляє сервісом Global24, вона була заснована в 2009 році. 11 років тому отримала першу в Україні ліцензію Нацбанку на обслуговування платежів без відкриття рахунку.

«Вони, незважаючи на заборону НБУ, продовжують працювати на окупованих Росією територіях», – впевнені співробітники СБУ. Спецслужби підозрює фірму у відмиванні брудних грошей і фінансування терористів.

Основні партнери платіжної системи – державний Приватбанк, російський «Альфа Банк», Банк Восток, підконтрольний Володимиру Костельману (співвласнику «Фоззі Груп»).

У Нацбанку і Держфінмоніторингу прекрасно знають, що ці банки і «Глобалмані» приймають і відправляють платежі на окупованих РФ територіях, але на все закривають очі.

Андрій Пшеничний

Додайте свій відгук

Next Post

Зaплaтят вce. Кaк Зe-влacть придумaлa рacширить и увeличить нaлoг нa нeдвижимocть

Вт Лис 3 , 2020
В Верховной Раде предложили рассчитывать величину налога от оценочной стоимости жилья и заставить платить собственников даже маленьких квартир, пишет ДС. Переглядів: 3 493 Читайте також:Владислав Володський: Шахрай із Запоріжжя, який використовував знайомства для крадіжки на закупівлях для арміїЯк скинути гроші з картки на картку за допомогою миттєвих переказів: поради користувачамЄвген Казьмін громадянин […]