Керована служба комп’ютерної безпеки

6683a0c6e6a42.webp

Офшорні керовані служби безпеки переслідують одну просту мету: остаточний наскрізний захист кожної кінцевої точки, хмарної мережі та секретних збережених даних. Таким чином, захист даних кінцевої точки комп’ютера, доступних функцій, працюючих служб і підключених мереж є тут найважливішим елементом.

Давайте обговоримо найкращі рішення для запобігання загрозам, уникнення зловмисного програмного забезпечення та контролю ризиків служби керованої комп’ютерної безпеки. Проблеми комп’ютерної безпеки є універсальними, оскільки з кожним роком кількість експлойтів кінцевих точок зростає. Давайте спершу розглянемо деякі поширені ризики для кінцевих точок комп’ютера, а потім дізнаємось про потужні рішення для захисту.

Найбільш поширені ризики комп’ютерної безпеки

Комп’ютерні віруси, хробаки та APT (розширені постійні загрози) є популярними в контексті загроз для кінцевих точок комп’ютера. Однак інші звичайні віруси також потребують ідеального плану для швидкої профілактики.

Згідно зі звичайним досвідом усунення технічних проблем MSP (Managed Service Providers) і MSSP (Managed Security Service Provider), ризики комп’ютерної безпеки є повсякденними проблемами ділових компаній. Ось очевидні проблеми безпеки кінцевої точки комп’ютера:

  • Звичайні шкідливі віруси, що спричиняють порушення безпеки та втрату даних

Шкідливе програмне забезпечення може здатися не смертельним на перший погляд, але є численні наслідки, якщо дозволити цим системам використовувати віруси та стирати дані. Зловмисне програмне забезпечення для комп’ютерних кінцевих точок, таке як шпигунське програмне забезпечення та трояни, є добре реалізованими атаками кіберзлочинців, націленими на позначені та загальні кінцеві системи. Щоб вирішити проблеми регулярних вибухів зловмисного програмного забезпечення, MSP керували компаніями протягом десятиліть, але все ж рівень нещасних інцидентів, таких як порушення безпеки та даних, зростає з кожним роком.

  • Програмне забезпечення, що загрожує безпеці комп’ютерної кінцевої точки

Неконтрольовані та необізнані користувачі кінцевих комп’ютерів здебільшого покладаються на завантаження програмного забезпечення з невідомих ресурсів і безкоштовних веб-сайтів. Як протилежний ефект, користувачі, пов’язані з стартапом або гігантською бізнес-компанією, потрапляють у мережу кіберзлочинців після завантаження невиправленого та вразливого програмного забезпечення. У результаті все несправне та неоновлене програмне забезпечення формує безпеку вразливих комп’ютерних пристроїв і запрошує цифрові завантажувачі в інтерфейси систем.

  • DDoS уповільнює внутрішні функції та спричиняє знищення доступу

Атака DDoS (розподілена затримка в обслуговуванні) містить різноманітні сучасні та оновлені шкідливі методи для уповільнення роботи кінцевої точки комп’ютера. Це означає, що з більшим трафіком, кількома ресурсами та сильнішими атаками він затримує та виводить з ладу функції цільової кінцевої точки, підключеної до хмарної мережі, підключення до Інтернету та інших кінцевих пристроїв. З основною метою знищення доступу, ця атака маніпулює користувачами та цільовим пристроєм, щоб дозволити зловмисному програмному забезпеченню проникнути в систему та дозволити несанкціоновані крадіжки даних.

  • Маніпуляція соціальною інженерією спричиняє несанкціонований доступ

Маніпуляція соціальною інженерією є схемою, дуже схожою на фішингові пастки. Вона в основному грає з емоціями кінцевих користувачів, щоб отримати доступ до облікових даних для порушення дій. На відміну від фішингових пасток, націлених на користувачів за допомогою шахрайських електронних листів, шахраї соціальної інженерії використовують телефонні дзвінки або онлайнові та особисті взаємодії, щоб отримати несанкціонований доступ до кінцевих точок. Більше того, завдяки ширшому спектру, включаючи численні фішингові пастки, такі як тактика, це змушує користувачів ділитися конфіденційними даними, не замислюючись.

П’ять технічних рішень для блокування загроз від служби керованої комп’ютерної безпеки

MSSP (Managed Security Service Provider) може краще зрозуміти вимоги кожної кінцевої точки, оскільки набір технічних рішень безпеки для керованої служби безпеки комп’ютера містить сучасні інструменти. Усі ці ризики кінцевої точки дійсно мають свої альтернативи налагодження. Таким чином, користувачам просто потрібна правильна інформація про запропонований пакет послуг. Ось п’ять найкращих технічних рішень для блокування загроз, які запобігатимуть регулярним проблемам комп’ютерної безпеки.

EDR і APR для захисту від шкідливих програм

Інфраструктура бізнес-мереж компаній не повинна містити шкідливе програмне забезпечення. Для швидкого відновлення даних, активного автоматизованого захисту кінцевих точок протягом усього дня і швидкого налагодження пропонуються технології EDR і APR через керовані послуги комп’ютерної безпеки. Виявлення кінцевих точок і реагування (EDR), а також розширений захист від загроз (ATP) містять автоматичне виявлення загроз і аналіз на основі поведінки, щоб запропонувати дії для запобігання атак зловмисного програмного забезпечення.

Шлюзи безпеки електронної пошти

Послуги керованої комп’ютерної безпеки включають різноманітні переваги, які допомагають компаніям захищати свою кінцеву точку від усіх небезпек. Включаючи соціальну інженерію, фішингові пастки та вимоги викупу. Подібним чином шлюзи безпеки електронної пошти та ультрабрандмауери захищають області, які можуть стати головними цілями кіберзлочинців. Разом із технологічною підтримкою команда керованої безпеки також пропонуватиме послуги з підвищення обізнаності через онлайн-навчання, щоб інформувати користувачів і спеціалістів компанії про загрози комп’ютерній безпеці.

Уразливість і керування виправленнями для  програмного забезпечення 

Керування виправленнями є єдиним можливим і найбільш очевидним рішенням для застарілого програмного забезпечення, встановленого на кінцевій точці. Для належного захисту пристрою від кіберзагроз має бути служба керування вразливістю, яка допомагає знайти слабкі місця кінцевої точки та пропонує дії для їх справжнього прикриття.

Програмне забезпечення для фільтрації трафіку

Вибухоподібного неочікуваного трафіку, що містить зловмисне програмне забезпечення, можна уникнути за допомогою програмного забезпечення для фільтрації трафіку та інструментів пом’якшення DDoS. Контроль над трафіком запобігає злочинним входам. Подібним чином  пом’якшення впливу DDoS виявляє уражені зони, зменшує присутність зловмисного програмного забезпечення та допомагає системі підтримувати роботу швидкою та вільною від шкідливих програм.

Моніторинг кінцевої точки

Додатковою та найбільш рекомендованою послугою комплексу безпеки, який пропонує MSSP, є загальний моніторинг кінцевої точки мережі. Ця послуга гарантує захист від будь-якої можливої ​​шкоди. Контролюючи дії користувачів, керуючи активами та шифруючи збережені дані, він працює як цифровий охоронець для всіх кінцевих точок, які використовуються в організації.

Що можна вважати найкращим захисником?

Пропануємо не розглядати традиційне антивірусне Програмне Забезпечення. Сьогодні найкращим захистом можна вважати саме MSP (Managed Service Providers) і MSSP (Managed Security Service Provider) – хмарні команди експертів, які спеціалізуються виключно на захисті кінцевих точок. Тоді перелік рішень значно звужується. Серед них, за співвідношення «ціна – якість», лідирує Xcitium.

Завдяки патентованій інновації, послуги MDR (Managed Detection and Response) від Xcitium тепер доступні для всіх за вартість менше, ніж ціна чашки кави на місяць на кожному пристрої. Це платформа, яка може запропонувати першокласний досвід професіоналів із кібербезпеки світового рівня та сучасний набір запатентованих технологій. Експерти Xcitium десятиліттями обслуговують своїх клієнтів у всіх галузях, оскільки захист ваших даних на кінцевих точках та у хмарній мереж.

Які головні (але не всі) переваги Xcitium:

  • Zero Trust: Xcitium є єдиним уніфікованим рішенням, яке впроваджує принципи Zero Trust (UZT, “нульова довіра”) від кінцевих точок до хмарних робочих навантажень. Це означає, що вона не довіряє жодному пристрою або користувачеві, навіть внутрішнім.
  • Захист від невідомих загроз: Xcitium використовує віртуалізацію на рівні ядра для захисту від невідомих загроз, таких як розширені віруси та шкідливі програми. Вона діє до того, як будь-який збиток може статися.
  • Менеджмент загроз: Xcitium надає високоякісні сповіщення (High Fidelity Alerts), що робить роботу з EDR більш ефективною та менш втомлюючою.

Рішення Xcitium працюють по всьому світі. Просто відвідайте сайт цієї компанії та знайдіть он-лайн мапу загроз у світі в режимі реального часу. До речі, там можна також скористатись безкоштовною тестовою версією захисту. Чи звертайтесь за консультацією до представника Xcitium в Україні та країнах СНД – компанії Ідеалсофт.

Додайте свій відгук

Next Post

Магазин "Вуличний": графіті-шоп в Одесі

Вт Лип 2 , 2024
Магазин Вуличний в Одесі https://www.ulichniy.com/ є одним із найвизначніших графіті шопів в Україні, пропонуючи широкий та різноманітний асортимент продукції для графіті. В асортименті магазину представлена різноманітна продукція, починаючи від наклейок та чашок, закінчуючи аерозольними фарбами та спеціалізованими маркерами для теггінгу. Крім того, в магазині представлено вуличний одяг від українських брендів, […]