Львів це культурний та історичний центр України. І тут завжди є великий попит на послуги оренди комерційної нерухомості. Однак пошук відповідного офісного чи складського приміщення може виявитися справжньою проблемою, з якою може зіткнутися будь-яка фірма, незалежно від розміру, а також сфери діяльності. Для пошуку нерухомості у Львові ми рекомендуємо Flombu.com https://www.flombu.com/uk/orenda-komertsii-lviv – інтернет-платформу з розміщення та опублікування інформації у сфері нерухомості, створена з метою розвитку українського ринку інтернет-торгівлі та оренди нерухомого майна.
По-перше, досить складно підібрати приміщення, яке повністю відповідало б усім бізнес-завданням компанії. По-друге, важливо вкластися в поставлений бюджет, адже не секрет, що від розташування майбутнього офісу залежить те, як оцінюватимуть статус та надійність фірми її клієнти та ділові партнери. Тому до питання оренди комерційної нерухомості, а також вибору бізнес-центру слід підходити вкрай уважно, з аналізом перспектив діяльності та можливого розширення компанії.
На що треба звернути увагу, вибираючи офісне приміщення?
Зрозуміло, насамперед треба звернути увагу на орендну ставку. Зазначимо, що завдяки кризі, ставки оренди комерційної нерухомості у Львові стали набагато доступнішими. З’явилися й нові приміщення, у тому числі невеликих площ та з доступними цінами.
Однак важливо правильно оцінювати чистоту таких угод, оскільки на цьому ринку з’явилося також безліч шахраїв і нечесних ріелторів, які часто діють не на благо, а на шкоду клієнту. Тому, якщо ви вирішили орендувати офіс або склад у Львові, краще вибрати для цієї мети надійну та перевірену ріелторську компанію. Агентство зі справжніми відгуками та хорошими рекомендаціями.
Як вибрати майно для бізнесу?
Поговоримо про перевірки та про все інше. Отже, кожен об’єкт із запропонованих слід уважно оглянути. Звернути увагу необхідно таке: Наскільки нерухомість відповідає тим цілям, у яких її передбачається використовувати. Це стосується взагалі всього.
- По-перше, потрібно визначитись із площею. Якщо вона буде надто маленькою, але це, очевидно, викличе певні незручності. Площа «на виріст» також не потрібна. Навіщо переплачувати за “квадрати”? Якщо виникне потреба, можна знайти приміщення побільше. Щоправда, треба враховувати, що термін дії договору може бути тривалим, доведеться чекати, коли він закінчиться. З іншого боку, можна включити до договору пункт про його розірвання у разі, якщо орендар доведе необхідність розширення. Або домовитися про можливість оренди додаткових квадратних метрів. Загалом це тонкощі, які обумовлюються в конкретному випадку.
- Важливо перевірити стан об’єкта. Скажімо, якщо йдеться про склад, як мінімум, потрібно, щоб не протікав дах. Якщо ремонтна майстерня – щоби була хороша витяжка. Звісно ж, треба оглядати все у комплексі. Дрібниць у цій справі немає. Наперед потрібно визначитися, які комунікації необхідні. Скажімо, в офісі наявність крана з водою не така необхідна. А от якщо йдеться про якийсь цех з приготування їжу, то тут без цього не обійтися.
- Окремим пунктом слід розповісти про електросистему. Сучасна комерційна діяльність завжди пов’язана із суттєвим енергоспоживанням. Не важливо, чим займається комерсант. Декілька офісних комп’ютерів – це вже значне навантаження на електросистему. Якщо йдеться про виробничий цех, то тим більше важливо, щоб проводка була в порядку.